Prawdziwy rekord WOŚP w Obornikach Śląskich!

326

We wtorkowy wieczór, na facebookowy profilu obornickiego sztabu pojawił się film podsumowujący finał. Jak mówił Bartek Malec, szef obornickiego sztabu, w dniu finału zebrano 69 tys. zł.

Fryzjerzy z Dolce Vity nazbierali 7 201 zł. Wolontariusz Mateusz, który zbierał pieniądze za pomocą kart płatniczych zebrał 4 625 zł, z aukcji internetowych na portalu allegro 4 115 zł, wolontariusze zebrali łącznie 55 822 zł.

W sumie zebrana kwota to 71 764 zł.

To bardzo dużo i za wszystko dziękujemy – powiedział Bartek Malec.

2 KOMENTARZY

  1. Ale sypnęli kasą, Na statystycznego mieszkańca gminy Oborniki Śl. wyszło 3,60 zł. Zawonia była hojniejsza.

  2. Kochani – w tym dziele Owsiaka nie chodzi o to, kto da więcej. Każdy grosz jest ważny i dziękujmy za to, że ktoś chce się nim podzielić. Tu nie ma rywalizacji i właśnie to jest w tej akcji takie piękne. We Wrocławiu przeważnie działają cztery Sztaby WOŚP. Od 24 lat jestem szefem jednego z nich i przez wiele lat tłumaczyłem swoim „odpowiednikom”, że nie mamy ze sobą rywalizować, a współpracować. Dzięki tej współpracy każdego roku przybywa pieniędzy dla maluchów, a od pewnego czasu dla tych, co się wcześniej urodzili. Nie patrzmy na to, kto był hojniejszy. Czasami ubogi kładąc złotego daje więcej, niż bogaty kładąc sto złotych.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here