Groziła, że skoczy z okna

359
Kobieta groziła, że skoczy z okna na trzecim piętrze

Mrożące krew w żyłach zdarzenia miały miejsce w sobotę, 21 stycznia, około godz. 15.10.  Jedna z mieszkanek zabarykadowała się i groziła, że skoczy z okna na trzecim piętrze.

Trzebniccy strażacy otrzymali od rodziny kobiety informację, że ta zatrzasnęła się w mieszkaniu i grozi popełnieniem samobójstwa. Te dramatyczne wydarzenia działy się w Trzebnicy, w okolicach Rynku.

– Kiedy strażacy dojechali pod wskazany adres, przede wszystkim zabezpieczyli miejsce i ustawili podnośnik, aby zabezpieczyć okno na trzecim piętrze. Na polecenie policji, za pomocą sprzętu hydraulicznego wyważono drzwi do mieszkania. Po wejściu do mieszkania jeden z ratowników przechwycił kobietę siedząca na parapecie – relacjonuje Dariusz Zajączkowski, rzecznik prasowy trzebnickich strażaków. Kobieta została zbadana przez lekarza pogotowia i odwieziona do szpitala na dalsze badania. Akcja strażaków trwała prawie godzinę, a brało w niej udział 7 strażaków.

Daria Szydłowska z trzebnickiej policji powiedziała nam, że kobieta, która groziła popełnieniem samobójstwa miała problemy życiowe. – Być może gorzej się poczuła, nie chciała nikogo wpuścić do mieszkania, krzyczała. Na szczęście służbom udało się wejść do środka i ją uratować. Później została zabrana przez pogotowie ratunkowe. Więcej informacji o sprawie nie mamy – dodała Szydłowska.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here