Interwencja w Książęcej Wsi: psy mają już jedzenie, ale właściciel też potrzebuje pomocy [FILM]

730

W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy ponownie Pana Kazimierza (właściciela psów) z Książęcej Wsi. Przywieźliśmy karmę dla psów, wodę i pojemniki na jedzenie i picie, bo takich też w ich pobliżu nie było. Pieski ze smakiem zjadły przywieziony przez nas posiłek i napiły się świeżej wody. Mają też zapas jedzenia na kilka dni. Mamy nadzieję, że do tego czasu z pomocą przybędzie także Ekostraż.

Pomocy potrzebuje także sam właściciel posesji i zwierzaków, który mieszka w prawie doszczętnie spalonym domu w Książęcej Wsi, bez prądu i dostępu do bieżącej wody. Materiał na ten temat ukaże się już w najbliższym wydaniu NOWej.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaoferowali już swoją pomoc, szczególnie Trzebnickiemu Klubowi Psa i mieszkańcom z gminy Żmigród.

5 KOMENTARZY

  1. A pan Kazimierz u najbogatszego rolnika w Osieku obrzadza trzode chlewna za przysłowiową kromkę chleba. Może do Pana Władysław D za tą pomoc lepiej wynagrodzi Pana Kazimierza.

  2. Jak można żyć w takich warunkach? Gdzie się podziała przez tyle lat rodzina????? Gdzie sąsiedzi, sołtys?? Gdzie urzędnicy? Przecież każdy widzi co się dzieje, ajk ten pan mieszka, że ma mnóstwo zwierząt na podówrku. Ktoś powinien odpowiedzieć za zaniedbanie tego człowieka

  3. Rodzina jest. Pani Krysia z jednej z Sesji Rady Miejskiej w Żmigrodzie prosiła Burmistrza i Radnych o pomoc. To co władza zrobiła z p. Krysią woła o pomstę do nieba!

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here