Uważajcie! Droga pomiędzy Obornikami Śl. a Droszowem zablokowana.

1163

– Ciężarówki nie mogą podjechać pod górkę w Droszowie. Ślizgają się i zablokowały ruch w obie strony – poinformował nas jeden z czytelników. Jak dodał, wszystko przez opady śniegu. Droga nie została jeszcze posypana.

Daria Szydłowska z trzebnickiej policji potwierdziła nam, że na drodze nie doszło ani do kolizji ani do wypadku, po prostu drogowcy nie zdążyli jeszcze posypać drogi. Policjantka dodała, że takich utrudnień możemy się spodziewać również na innych drogach.

Radzimy omijać ten fragment drogi i jechać przez Marcinowo, Rzepotowice i Kowale.

Kierowcy starają się rozładować zator.

3 KOMENTARZY

  1. Drogowcy nie zdążyli posypać drogi??? to jakoś często im się to zdarza. Wczoraj w nocy drogi z Wrocławia do Obornik Śląskich były białe i nie było kompletnie widać gdzie jest środek jezdni!! dzisiaj rano było podobnie. Zima zaskoczyła? aż w takie cuda to nie wierzę.

  2. Zarząd Dróg w Trzebnicy w tym roku sobie grabi. Nic nie robią, nie reagują na interwencje. Wszędzie jest ślisko, nie odgarniają śniegu. A weekendy-w ogóle nie są zainteresowani sypaniem soli i odśnieżaniem. Wstyd. Czekam aż ktoś z tym nieróbstwem zrobi wreszcie porządek!!!

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here