Szukasz oryginalnego prezentu na Walentynki? Postaw na czekoladę w niecodziennej odsłonie!

100

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami – to właśnie 14 lutego zakochani obdarowują się drobnymi upominkami. Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki, pomyśl o czymś oryginalnym, czego nie znajdziesz w zwykłym sklepie. Takim upominkiem mogą być czekoladki, ale w niecodziennej odsłonie!

Czekoladki są chyba jednym z najbardziej popularnych upominków walentynkowych. Przed tym świętem w sklepach pojawia się mnóstwo słodyczy w walentynkowej szacie graficznej, niemniej jednak wtedy, gdy chcesz podarować coś oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju, postaw na nieco inne czekoladki, które nie dość, że będą wyśmienicie smakowały, to jeszcze będą mogły oczarować swoim wyglądem. Wiele z nich można kupić przez internet, dlatego warto zapoznać się z naszymi propozycjami już teraz i złożyć zamówienie przed czasem, aby paczka doszła bez opóźnienia.

1. Czekolada wykonana na zamówienie

Wybrane manufaktury czekolady są w stanie wykonać różne kompozycje smakowe na zamówienie swoich klientów. Do wyboru ma się wtedy rozmaite składniki, z których można stworzyć własny wyrób. Jako podstawę można wybrać ciemną lub jasną czekoladę, a następnie dobrać do niej dodatki – orzechy, bakalie, a nawet zioła czy inne słodycze, na przykład ciasteczka. Taka czekolada może być kapitalnym pomysłem na poznanie nowych połączeń smakowych i na pewno będzie doceniona bez obdarowaną osobę.

2. Czekoladowe figurki

Drugim pomysłem na niebanalny czekoladowy upominek może być figurka wykonana z jednego rodzaju lub wielu rodzajów czekolady. Można kupić na przykład czekoladowe serduszka, kwiaty, ale również czekoladowe narzędzia, konsole do gry czy figurki w kształcie bolidów Formuły 1. To tylko parę propozycji, ponieważ tak naprawdę jest ich znacznie więcej i można na przykład dopasować je do zainteresowań osoby, która ma otrzymać taki prezent. Figurki są często tak piękne, że żal je zjeść!

3. Czekoladki z personalizowanym opakowaniem

Inny pomysł na oryginalny prezent na Walentynki to upominek czekoladowy w personalizowanym opakowaniu. Można zakupić tego rodzaju podarunek głównie on-line, zlecając umieszczenie na opakowaniu swoich treści i grafik. Można wybrać gotowe szablony i dodać imię osoby, która ma dostać prezent. Można też całkowicie zaprojektować nowe opakowanie, wybierając własne zdjęcie i napisy do umieszczenia na nim.

Firma ChocoRepublica, która wykonuje takie czekoladki, oferuje je z opakowaniami metalowymi, dlatego nawet po zjedzeniu zawartości można pozostawić pudełko i przechowywać w nim różne drobiazgi.

Zatem jeżeli poszukujesz ciekawego pomysłu na prezent walentynkowy, pomyśl o sprawdzonej czekoladzie. Wybierając czekoladki w innej niż zwykła formie będzie można sprawić niezwykły prezent bliskiej osobie. Zamówienia można składać już teraz przez internet – jest jeszcze dużo czasu, aby prezent doszedł przed Walentynkami!

SPONSOROWANE

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here