Noworoczne spotkania z seniorami

166

Spotkanie Noworoczne stało się już tradycją w gminie Wisznia Mała. 6 stycznia w Piotrkowiczkach odbyło się spotkanie dla wszystkich mieszkańców, na które przybyło ponad 100 osób.

Wydarzenie to rozpoczęło noworoczny cykl imprez dla seniorów, na których wójt Jakub Bronowicki oraz zastępca wójta Sławomira Misiura-Hermann goszczą mieszkańców.

W tym roku odbędzie się
ich piętnaście

Drugie spotkanie odbyło się 14 stycznia w świetlicy w Mienicach, a kolejne w Wysokim Kościele, Pierwoszowie, Krynicznie, Szymanowie oraz Krzyżanowicach. Na wszystkich spotkaniach panuje przyjazna atmosfera.

Seniorzy mają okazję spędzić wspólnie czas w gronie
znajomych i sąsiadów

Spotkanie noworoczne z mieszkańcami Mienic

Jest to dobra okazja do wymiany wspomnień, jak i wspólnego kolędowania przy akompaniamencie Jerzego Kowalczyka. W każdej miejscowości niespodzianką jest również występ jednego z lokalnych artystów: Klaudii Adamus, Anny Wojtas, Estery Wrony, Mariana Kowalskiego, Ernesta Pociejowskiego bądź Zespołów Ludowych Strzeszowianki lub Szymanowianie. Spotkanie w Krynicznie uświetnił występ zespołu teatralnego miejscowego gimnazjum ze spektaklem „Casting” przygotowanym przez panie: Monikę Kielan i Izabelę Candmanowską-Pierzchała.

Ponadto na wszystkich czekał słodki poczęstunek, a mieszkańcy Mienic korzystając z możliwości swojej nowej świetlicy wraz z zapleczem kuchennym, zaskoczyli wszystkich gorącym i bardzo smacznym posiłkiem.

Dziękujemy sołtysom wraz z Radami Sołeckimi za przygotowanie spotkań.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here