Co Wardęga załatwiał w Obornikach Śl.?

987

Coraz szersze kręgi zatacza afera związana z senatorem Józefem Piniorem i jego współpracownikiem Jarosławem Wardęgą, których podejrzewa się o to, że w zamian za łapówki załatwiali przedsiębiorcom sprawy w różnych instytucjach, a także w ministerstwach. Jaki związek ze sprawą mają i czy mają, Oborniki Śląskie?

W magazynie śledczym Anity Gargas z 11 stycznia tego roku przedstawiono wyniki dziennikarskiego śledztwa, dotyczącego afery korupcyjnej, w której podejrzany jest działacz solidarnościowy, Józef Pinior, a także jego współpracownik Jarosław Wardęga. W programie emitowanym przez TVP powiązano sprawę z „aferą fakturową” Komitetu Obrony Demokracji.

O tym jaki związek z aferą mają Oborniki Śl. przeczytacie w wydaniu papierowym lu e-wydaniu, które można kupić tutaj.

 

1 KOMENTARZ

  1. Zaczynamy rozumieć skąd bezczynność rożnych urzędów wobec firmy TEMCO, która z naruszeniem wszystkich możliwych przepisów (prawa budowlanego, ochrony środowiska, prawa wodnego) nielegalnie wybudowała i otworzyła uciążliwy dla mieszkańców i środowiska ośrodek w Paniowicach. Mimo pełnej świadomości wszystkich urzędów o nielegalnej działalności, ośrodek bezproblemowo funkcjonował przez cały sezon 2016r.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here