Chcesz mieć darmowy prąd przez 20 lat?

384

Jak informuje Urząd Miejski w Obornikach Śl, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego, konkurs horyzontalny 3.1. C, przewiduje się wsparcie w zakresie budowy instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii dla budynków jednorodzinnych.

Do rozdysponowania jest niebagatelna kwota blisko 30 mln zł. Z programu mogą skorzystać mieszkańcy gminy Oborniki Śl., którzy spełniają pewne wymagania (dokładne kryteria znajdują się na stronie Urzędu).

Najważniejsze informacje o programie: dofinansowanie do 85 proc. kosztów mikroinstalacji, szacowany okres zwrotu z inwestycji to 4 lata, ponad 20 lat darmowej elektryczności z mikroinstalacj, 25 lat gwarancji na uzyskiwanie mocy przez sprzęt, wkład w ochronę lokalnego środowiska naturalnego.

Osoby zainteresowane projektem proszone są o wypełnienie ankiety, którą można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Obornikach Śląskich lub na stronie internetowej.

Urzędnicy zastrzegają, że ze składaniem wniosków należy się spieszyć, ponieważ ilość dla uczestników jest ograniczona, a decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Ankiety należy składać do 20 stycznia 2017 r. wyłącznie w pok. nr 7 w Urzędzie Miejskim w Obornikach Śląskich.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here