Szalony rajd starosty?

300

Dlaczego jednym wolno więcej niż innym? – pyta nasz czytelnik, któremu udało się nagrać w dniu 31 grudnia 2016 roku groźne zachowanie na drodze. Jak mówi czytelnik (imię i nazwisko do wiadomości redakcji, ostatniego dnia roku, około godz. 14 chciał nagrać za pomocą kamerki samochodowej całą trasę przejazdu pomiędzy Trzebnicą a Żmigrodem starosty Waldemara Wysockiego. Czytelnik nie zdradził, dlaczego chciał filmować starostę, a twierdzi, że jest pewny, że to właśnie on w tym dniu i o wskazanej godzinie prowadził służbową skodę.

Zaraz po wyjeździe z Trzebnicy w miejscowości Małuszyn pan Wysocki wyprzedzał na skrzyżowaniu i podwójnej ciągłej. Później w Prusicach na wysokości ul. Górkowickiej – również skrzyżowanie i podwójna ciągła, nagrałem samą końcówkę wyprzedzania, ale ewidentnie i wyraźnie podwójna ciągła. Następnie, rozpoczęcie wyprzedzania na podwójnej ciągłej na DK5, na wysokości parkingu, przed miejscowością Sanie, w gminie Żmigród. Również zapis telefonem komórkowym, na którym widać ewidentnie rozpoczęcie wyprzedzania i przekroczenie podwójnej linii. Mam nadzieję, że pan Wysocki nie będzie taki bezkarny. Jechał w tym dniu sam samochodem marki Skoda o nr rejestracyjnym DTR 50000 – mówi nasz czytelnik.

Co udało się nam ustalić? Kto mógł prowadzić samochód? Co w tej sprawie może zrobić policja? O tym wszystkim przeczytacie w papierowym wydaniu lub kupując e-wydanie tutaj.

 

1 KOMENTARZ

  1. Przepraszam ale nie rozpoznaję tu numerów rejestracyjnych to nie jest urządzenie z homologacją do tego a amatorzy nagrywania i donoszenia też kiedyś zapłaczą zło wraca samo.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here