Zadbaj o siebie w nowoczesny sposób

385
Jak o swojej działalności mówi właścicielka?
Nie posiadamy cudownych maszyn, do których się wchodzi i chudnie. U nas trzeba się zmęczyć. Maszyny Body Space, które posiadamy to m.in. stepery, bieżnie, rowery leżące, platformy wibracyjne, roll masażery. Wszystkie urządzenia obudowane są specjalnymi kapsułami, w których wytwarzane jest podciśnienie lub podczerwień, przez co efekty odchudzania są 4 razy szybsze. Blisko 30-minutowy trening na naszych maszynach odpowiada 2 godz. ćwiczeń w klasycznej siłowni czy salce fitness. Posiadamy wykwalifikowany personel, który udzieli darmowych porad dotyczących treningów oraz porad dietetycznych. Układamy również miesięczne plany treningowe dla naszych karnetowiczów.

Co to jest Body Space?

Body space z systemem Vacu to nowoczesne maszyny, tj. bieżnie, steppery, rowerki leżące w kapsułach, wytwarzające podciśnienie i ciśnienie atmosferyczne na przemian. Sprzyja to zwiększeniu przepływu krwi w dolnej partii ciała, szybszemu spalaniu tkanki tłuszczowej, niwelacji cellulitu, ujędrnieniu ciała, ze szczególnym zwróceniem uwagi na brzuch, pośladki, biodra, uda.

Body space infra-red sprawia, że podczas marszu/biegu na bieżni działają na nas promieniem podczerwieni. Wnikają one w ciało i dostają się nawet do bardzo głęboko osiadłej tkanki tłuszczowej. Dzięki wytwarzanej temperaturze 35 – 45 stopni Celsjusza, występuje zdrowy efekt pocenia, który przyśpiesza usuwanie z organizmu szkodliwych substancji i toksyn. Daje nam to 4- krotnie szybsze efekty treningu niż klasyczne aerobowe ćwiczenia.

19

Czym jest Body roll?

Maszyną, która jest w stanie wymasować całe nasze ciało! Ma dwojakie zastosowanie. Po pierwsze uzupełni twój trening sportowy. Jako rozgrzewka przed ćwiczeniami – poprawia gotowość muskulatury do koncentracji. Działa również jako odnowa biologiczna po wysiłku fizycznym – rozluźnia mięśnie poprzez łagodzenie napięć. Odprowadza kwas mlekowy z mięśni po wysiłku (niweluje popularne zakwasy). Należy pamiętać, że na regenerację po ćwiczeniach mamy maksymalnie 24 godziny. Masaż trwa od 36 do 60 min. Poddajemy mu kolejno: stopy, łydki, uda (zewnętrzne, wewnętrzne, przód, tył), pośladki, biodra i talię, brzuch, plecy, ręce. Na każdą pozycję przypada od 3 do maksymalnie 8 minut, w zależności od ustalonego programu. Podczas pierwszych kilku zabiegów najlepiej stosować się do zaleceń dotyczących tego, co i w jakiej ilości masować.

Druga sprawa to wyszczuplanie i efektywne modelowanie sylwetki. Maszyna body roll umożliwia szybkie i widoczne natychmiastowo efekty w poprawie obrazu skóry. Likwiduje rozciągniętą skórę, po dużej redukcji wagi (ciąża, diety, choroby). Redukuje nawet zaawansowany cellulit i rozstępy. Stymuluje prace mięśni oraz efektywnie aktywuje układ limfatyczny. Wspomaga również usuwanie toksyn z organizmu. A co najważniejsze, zdecydowanie poprawia samopoczucie, poprawia przemianę materii, dzięki temu umożliwia redukcję wagi oraz obwodów ciała.

Zdarzały się przypadki, gdzie ludzie przy użyciu maszyn body space zbyt szybko chudli, a skóra nie nadążała zmieniać swoich proporcji. Dzięki maszynom body roll jesteśmy sobie w stanie poradzić z tym problemem.

Rezerwacji maszyn można dokonać telefonicznie pod nr telefonu: 791521135 lub osobiście w BSC (parter Domu Handlowego JUNIOR, ul. Ks. Bochenka 47)

Body Space Center tu naprawdę wystarczy 30 min. dziennie, aby diametralnie zmienić swoją sylwetkę!

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here