Likwidacja gimnazjów. Dziś spotkanie w sprawie reformy

492

Na dziś (środa 18 stycznia) na godz. 19 w auli Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach Śl. zaplanowano spotkanie w sprawie wprowadzenia reformy oświatowej. Na zebraniu mają być rodzice, władze gminy i inspektor ds. oświaty i radni.
Warto przyjść, żeby wiedzieć jakie są propozycje dotyczące wprowadzenia reformy.

2 KOMENTARZY

  1. Na 15 obecnych tylko 9 Radnych. Można zrozumieć brak Radnych ze wsi, ale z miasta np. Pana Romana Edwarda Głowaczewskiego to jawne lekceważenie. Mam nadzieję, że wyborcy rozliczą w następnych wyborach tego Pana.

  2. Słyszeliśmy podczas sesji rozmowy dotyczące artykułu „Radni zdecydowali: podstawówki będą dwie”, różne DYSKUSJE na temat objęcia stanowiska dyrektora w SP2 w Obornikach Śląskich. Nie wiem do prawdy skąd „Nowa” (nota bene, gazeta tak przychylna obornickim włodarzom), czerpie te spekulacje dotyczące obsady stanowiska dyrektora w SP nr 2. Wszystko to informacje wyssane z palca, pewnie po to, aby odwrócić uwagę od faktów.
    O tym kto będzie piastował to stanowisko, wiadomo od dawna „Konkurs” jeszcze się nie odbył, a już wiadomo, kto go wygra. Gdzie tu sprawiedliwość???Widocznie wszystko w tej gminie jest ustawione. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że obecna dyrektor Gimnazjum z Pęgowa dobrze poradzi sobie z kierowaniem największą szkołą w gminie.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here