Świąteczny Jarmark zawita do Wiszni Małej

119

W niedzielę 11 grudnia przy Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Nie zabraknie kiermaszu, potraw świątecznych, a także dobrej muzyki. Wydarzenie uświetni Święty Mikołaj w towarzystwie Śnieżynki.

Jarmark zostanie oficjalnie otwarty przez Wójta Gminy Wisznia Mała Jakuba Bronowickiego o 15.00. Wcześniej, tj. od godz. 14.00 w OKSiR trwać będą zabawy z Św. Mikołajem i Śnieżynką. Dzieci będą mogły również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Jarmark przy budynku OKSiR zapełni się wyrobami z filcu, bombkami od Ryszarda Glegoły, goframi, regionalnymi pierogami czy góralskimi serami. W sumie swoje wyroby zaprezentuje kilkunastu wystawców.

Nie zabraknie również świątecznej muzyki. Na scenie wystąpi Klaudia Adamus (wokalistka znana m. in. z grupy Czereda), Estera Wrona, Anna Wojtas, Ernest Pociejowski, zespół ludowy Strzeszowianki, kapela uElektroGórale, a także Schola z Parafii Św. Stanisława z Kryniczna, którą prowadzi O. Wiesław Dudek.

Wiszeński jarmark potrwa do wieczora. Finał imprezy przewidziano na godzinę 19.00.

1 KOMENTARZ

  1. To jedyne na co stać tą gminę i naszego wójta….być, przemówić i się pokazać…A tak ogólnie to chała, chała, chała….nic, nic, nic….ZERO inicjatywy, inwestycji, działania na rzecz mieszkańców

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here