Rodzinna wyprawa po choinkę

479

Wielu z nas staje przed dylematem, gdzie się wybrać po świąteczną choinkę. Wszystkim niezdecydowanym proponujemy odwiedzić plantację choinek w Zawoni.

Już od 14 grudnia, na terenie plantacji drzewek w Zawoni, przy ulicy Budczyckiej, organizowana jest  akcja „Rodzinna wyprawa po choinkę” pod hasłem: „Zostań bohaterem domu. Przyjedź z rodziną na naszą plantację, wybierz i sam wytnij idealne drzewko świąteczne. Spędź miło czas przy ognisku, gdzie będziesz mógł się ogrzać i upiec kiełbaskę.” Trzeba przyznać, że to dość niezwykłe wydarzenie. Przecież nie tak często oferuje nam się samodzielne wybranie i ucięcie choinki, połączone z innymi atrakcjami, takimi jak ognisko.

W związku z tym, że wielu z nas wyboru choinki dokonuje w pośpiechu i gorączce świątecznych zakupów, właściciele plantacji zachęcają nas do zwrócenia na ten zakup szczególnej uwagi.

– Choinka świąteczna to coś więcej niż zwykłe drzewo. Poprzez wystrój i zapach zapewnia ona prawdziwy świąteczny klimat w domu. Na naszej plantacji dbamy o drzewa. Zapewniamy rośliny najwyższej klasy, które w pełni pozwalają cieszyć się atmosferą świąt – zapewnia właścicielka, Karolina Gierczak. Tym samym zachęca wszystkich do spędzenia tego niezwykłego  czasu w gronie rodziny, właśnie w taki oryginalny sposób: – Czas spędzony z rodziną jest bezcenny. Wybór choinki to świetna okazja na rodzinną wycieczkę na plantację, gdzie można wybrać idealne drzewko, wyciąć je samemu i spędzić miło czas przy ognisku – dodaje pani Karolina.

Na plantacji możemy wybierać wśród pięknych świerków. Dlaczego warto zdecydować się akurat na to drzewko? Ponieważ po pierwsze, jest to tradycyjne, polskie drzewko a po drugie na tle innych, wyróżnia się przede wszystkim pod względem gęstości, koloru i pięknego zapachu.

Warto zadbać o odpowiednią atmosferę zbliżających się, wyjątkowych dni i nadać tegorocznym świętom niezwykły i magiczny charakter. Samodzielne wycięcie świątecznego drzewka z pewnością nam w tym pomoże.

 

Miejsca, gdzie możemy kupić drzewka:

Zawonia (k. Trzebnicy) – Plantacja Zawonia, ul.  Budczycka;

Małuszyn 1 (k. Trzebnicy);

Wrocław: Parking przy LIDL-u, ul. Jana Długosza 34 (boczna Boya-Żeleńskiego); Parking NETTO, ul. Kiełczowska 42; Parking NETTO, ul. Sołtysowicka 17; Parking przy Biedronce, ul. Nowowiejska 48; Parking SPOŁEM, ul. Zemska 18a; Przed halą Victor, ul. Strzegomska 194; Parking SPOŁEM, ul. Jemiołowa 50; Parking SPOŁEM, ul. Inżynierska 19.

1 KOMENTARZ

  1. Można też kupić w Żmigrodzie lub we Wrocławiu w Długołęce pod Selgrosem – tel. 603 982 797, dowóz do Trzebnicy za darmo. Swierki cięte i w doniczkach z korzeniami z plantacji ze Żmigrodu, są także świerki srebrne oraz jodły!

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here