Mikołajki w Trzebnicy

302

W ten szczególny dla wszystkich dzieci dzień, do Trzebnicy na wiklinowych saniach prowadzonych przez renifery, przyjechał Święty Mikołaj…

Mikołajki w TrzebnicyMikołajki w TrzebnicyW Gminnym Centrum Kultury i Sportu 6 grudnia zostały zaplanowane Mikołajki. Najmłodszych zaproszono na seans filmowy w kinie, a następnie na spotkanie ze Świętym Mikołajem, połączone z wręczaniem świątecznych upominków.

Przed zaplanowanym seansem, na wszystkich czekała niespodzianka – pracownicy Gminnego Centrum Kultury i Sportu wystąpili w świątecznym przedstawieniu. Po krótkim spektaklu, dzieci zostały zaproszone do obejrzenia świątecznego filmu pt „Uwolnić Mikołaja„.

Trzeba przyznać, że frekwencja na mikołajkowym spotkaniu zaskoczyła wszystkich – sala kinowa była dosłownie wypełniona po brzegi. Zajęte były nawet schody i wolne miejsca pod sceną. W trakcie trwania seansu filmowego oraz zaraz po nim, dzieci mogły spotkać się z długo oczekiwanym i najważniejszym gościem tego wieczoru – Mikołajem. Mogły odebrać także od niego prezent i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w jego świątecznych saniach.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here