Artur Bagiński poprowadzi Dolpasz Skokowa

324
Mat. klubu

Na stronie facebookowej klubu czytamy, że „Zarząd klubu LKS Dolpasz Skokowa jednocześnie informuje, że nowym trenerem drużyny seniorów został wieloletni działacz i trener drużyn młodzieżowych Dolpaszu, a do chwili obecnej trener drużyny Juniorów Artur Bagiński. Na stanowisku trenera drużyny Juniorów Artura zastąpi Kamil Szydełko„.

Na stronie pojawił się także komentarz prezesa, Pawła Grzyba, który poniżej cytujemy:

Obecnie nasz klubu po raz 3 raz w historii walczy o utrzymanie w klasie okręgowej. Do tej pory wszystkie nasze pomysły i podjęte decyzje nie przyniosły sukcesu i za każdym razem nasz klub spadał zawsze po awansie z powrotem do klasy A. Obecnie również po zakończeniu rundy zajmujemy miejsce w strefie spadkowej. Mimo faktu, że mieliśmy w naszej drużynie wielu znanych i doświadczonych piłkarzy oraz trenerów z zewnątrz, a przed rozgrywkami prawie każdemu działaczowi i kibicom wydawało się, że zajmiemy miejsce w górze tabeli przychodził czas na weryfikację tych myśli przez boisko i niestety zderzenie z rzeczywistością, w której z wyników nikt nie był i nie jest zadowolony. W działaniu moim jak i zarządu zawsze najważniejsze jest dobro klubu ze Skokowej, dlatego postanowiliśmy wyciągnąć wnioski i wrócić do korzeni. W nadchodzącej rundzie wiosennej postawimy na swoich znanych nam zawodników i trenera, którzy mają szansę sercem i ambicją wywalczyć historyczne utrzymanie klubu w okręgówce. Dla Artura będzie to debiut w piłce seniorskiej, ale muszę podkreślić, że m.in. to głównie dzięki jego ciężkiej pracy i zaangażowaniu, nasz klub może się pochwalić jednym z najlepszych szkoleń młodzieży w naszym regionie, a prowadzone przez niego drużyny młodzieżowe miały zawsze bardzo dobre wyniki. Artur jest doświadczonym działaczem sportowym, a jako szkoleniowiec posiada niezbędne uprawnienia oraz ukończył wiele przydatnych szkoleń. Wierzę, że dzięki Artura determinacji, zaangażowaniu oraz motywującym podejściu do każdego z zawodników będziemy wszyscy zadowoleni z gry naszej drużyny. Mimo tych zalet zdajemy sobie sprawę, że prowadzoną przez Artura drużynę czeka bardzo ciężka runda. Dlatego apeluję do każdego dla kogo ważne jest dobro klubu LKS Dolpasz Skokowa o wsparcie nowego trenera razem z drużyną, która w przyszłej rundzie wybiegnie na boiska Okręgówki i będzie walczyć o historyczne utrzymanie. Więcej informacji na temat ruchów transferowych podamy wkrótce.

Jak na nowe zadanie odpowiada Artur Bagiński? CAŁY TEKST DOSTĘPNY PO ZALOGOWANIU.

REJESTRACJA

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here