Poręczna kasetka na klucze Master Lock

165

Przechowywanie kluczy bez odpowiedniego zabezpieczenia jest bardzo ryzykowne, zwłaszcza jeżeli są one od drogiego samochodu, domu czy firmy. Warto więc pomyśleć o niewielkiej kasetce, która w odpowiedni sposób zabezpieczy je przed ewentualną kradzieżą.

Postaw na sprawdzonego producenta

Firma Master Lock w swojej ofercie posiada niewielkich rozmiarów kasetki, których poziom zabezpieczeń jest jednak bardzo wysoki. Za sprawą swojej budowy, idealnie nadają się do przechowywania kluczy w sposób wygodny, a przede wszystkim bezpieczny. Kasetki na klucze wchodzą w skład niezwykle szerokiej oferty, którą ML urozmaica już od prawie 100 lat. Przez ten czas to amerykańskie przedsiębiorstwo dało się poznać na rynku jako jeden z najlepszych producentów urządzeń zabezpieczających. Poza kasetkami, klienci skorzystać mogą również z nowoczesnych kłódek, zamków i sejfów. Największą zaletą Master Lock jest fakt, iż firma korzysta wyłącznie z unikalnych rozwiązań, testowanych w profesjonalnych warunkach. Wszystko to sprawia, że produkty firmy należą do najlepszych w swoich kategoriach.

Najwyższy poziom zabezpieczeń

Jednym z produktów wartych uwagi jest kasetka na klucz z zamkiem szyfrowym i podświetleniem LED. Zawartość kasetki chroniona jest za pomocą specjalnie wzmocnionych zamków, a także obudowy wykonanej ze stopu cynku i hartowanej stali. Taka konstrukcja gwarantuje maksymalny poziom ochrony na wypadek prób przecinania bądź wyłamywania zamka, dlatego otworzenie kasetki bez kodu jest niezwykle trudne. Kod zabezpieczający wprowadzany jest przy użyciu specjalnych pokręteł, które są dodatkowo chronione przez wytrzymałą, przesuwną obudowę. Dzięki temu są one uodpornione przed wpływem zmiennych warunków atmosferycznych oraz mocnymi zabrudzeniami. Najważniejsza informacją jest jednak to, że zamek szyfrowy w kasetce może zostać zabezpieczony przy użyciu 10 000 różnych kombinacji liczbowych! Jego otwarcie przez osobę do tego nieupoważnioną jest więc praktycznie niemożliwe. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby kod dostępu został przez nas zresetowany i odpowiednio zmieniony. Wszystko to sprawia, że kasetki na klucze Master Lock zdecydowanie wybijają się na tle konkurencji. Amerykańska firma kładzie silny nacisk, aby maksymalnie utrudnić zadanie wszelkim niepożądanym osobą, które chcą złamać system zabezpieczeń, a jednocześnie ułatwić użytkowanie jej produktów swoim klientom. Dlatego na rynku sprzedawane są również kasetki, które zostały wyposażone w podświetlenie LED – dzięki niemu wprowadzanie kodu w nocy zostało zdecydowanie ułatwione.

Gwarancja najwyższej jakości

Kasetki Master Lock mogą zostać przymocowane do szafek i postumentów bądź zawieszone na ścianie – zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Ich wygląd w żadnym stopniu nie szpeci ogólnej aranżacji przestrzeni, w których się znajdują. Za sprawą swoich rozmiarów, z powodzeniem możemy je montować także w miejscach, gdzie ilość wolnego miejsca jest znacząco ograniczona. Na rynku występują modele na jeden i więcej kluczy, dzięki czemu idealnie nadają się do przechowywania zapasowych kluczy do domu i samochodu, zabezpieczenia kart dostępowych czy jako schowek dla ochrony.

Największe zalety kasetki na klucze Master Lock:

  • wzmocniona konstrukcja ze stopu cynku i hartowanej stali,
  • wygodne, zabezpieczone pokrętła do wprowadzenia kodu,
  • 10 000 kombinacji liczbowych
  • możliwość resetowania i zmiany kodu zabezpieczającego,
  • podświetlenie LED,
  • elegancki wygląd i możliwość montażu kasetki w wielu miejscach.
SPONSOROWANE

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here