Gofit-24.pl – zdrowe jedzenie z dowozem na terenie powiatu trzebnickiego

1579

Chcesz dobrze i zdrowo zjeść? Brakuje Ci czasu? Kurier dowiezie wszystko, co potrzebujesz do pracy, domu czy w miejsce weekendowego wypoczynku. Wystarczy złożyć zamówienie na Gofit-24.pl lub dzwoniąc pod numer 537747207.

Dostawa na terenie całego powiatu trzebnickiego – gminy: Trzebnica, Prusice, Żmigród, Oborniki Śl., Zawonia, Wisznia Mała

W dzisiejszym zabieganym świecie nawet najbardziej proste czynności stają się niemożliwe do wykonania. Z braku czasu zapominamy o prawidłowym odżywianiu, które jest podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia.

Więcej na następnej stronie…

6 KOMENTARZY

  1. Jeżeli zalezy Wam na jakości obsługi i firmie, odwróconej frontem do klienta omijajcie gofit24 szerokim łukiem. Mała elastyczność jeśli chodzi o godziny dostawy. Na infolinii dostałem informację, że „to nie jest koncert życzeń” i dostarczamy wtedy kiedy nam się podoba.

  2. Niestety ten catering to żart. Zachęcona opinią znajomego, skusiłam się na opcje vege z rybami w dwóch różnych kalorycznościach. Niestety jakość posiłków to skandal, same najtańsze produkty. Do tego dieta, która miała zawierać ryby, kompletnie ich nie miała. Płacisz duże pieniądze, za coś co nie jest warte nawet 1/3 tego co dostajesz. A kontakt z firmą? To kolejny żart, jaki Ci Państwo sobie robią z ludzi. Nie odbieranie telefonów, nie odpisywanie na maile. Oczywiście pojawił się też problem z dostarczeniem – jeden zestaw dojechał, drugi tylko z powodów im znanych, nie. Miały dojechać w sumie 22 zestawy, bo tak byliśmy umówieni, jednak od dwóch dni catering już nie przyjeżdża. Oczywiście zestawu, którego mi nie dostarczyli też już nie zobaczyłam, a nie wspomnę o zwykłym przepraszam, którego nie usłyszałam. Nigdy więcej i przestrzegam przed tą firmą. Brak profesjonalizmu na całej lini.

  3. Marta 2 listopada 2018 at 10:05
    Niestety ten catering to żart. Zachęcona opinią znajomego, skusiłam się na opcje vege z rybami w dwóch różnych kalorycznościach. Niestety jakość posiłków to skandal, same najtańsze produkty. Do tego dieta, która miała zawierać ryby, kompletnie ich nie miała. Płacisz duże pieniądze, za coś co nie jest warte nawet 1/3 tego co dostajesz. A kontakt z firmą? To kolejny żart, jaki Ci Państwo sobie robią z ludzi. Nie odbieranie telefonów, nie odpisywanie na maile. Oczywiście pojawił się też problem z dostarczeniem – jeden zestaw dojechał, drugi tylko z powodów im znanych, nie. Miały dojechać w sumie 22 zestawy, bo tak byliśmy umówieni, jednak od dwóch dni catering już nie przyjeżdża. Oczywiście zestawu, którego mi nie dostarczyli też już nie zobaczyłam, a nie wspomnę o zwykłym przepraszam, którego nie usłyszałam. Nigdy więcej i przestrzegam przed tą firmą. Brak profesjonalizmu na całej lini.

  4. Żenada.. Dania gotowane z najtańszych produktów. Na kolację wkolko naprzemiennie 5 zup… na podwieczorek co 3 dzien dno miseczki zalane rozcieczina galaretka z 1 truskawka i to niby ma jakieś 250kcal…. ma n wrażenie że wszystkie posiłki okrojone. Na facebuku ich wszystkie negatywne komentarze usuwane…. kontakt tragiczny nikt nie odbiera telefonu…

  5. Mam wrażenie że negatywne opinie wyrażane są przez konkurencję… korzystam z cateringu GoFit od lutego, jestem bardzo zadowolona, dania smaczne, zwłaszcza zupy i pasty do pieczywa – są przepyszne 🙂 menu jest bardzo urozmaicone, rzadko się powtarza, dziwią mnie te opinie.
    Przed zamówieniem cateringu akurat w tej firmie widziałam te opinie, cieszę się że nie uwierzyłam w te bzdury.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here