32. Uliczny Bieg Sylwestrowy – uwaga na utrudnienia

234
XXX Uliczny Bieg Sylwestrowy.

Już jutro, 31 stycznia, po raz 32. wystartuje jedno z bardziej znanych wydarzeń sportowych, zarówno w naszym powiecie, jak i wśród zawodników z całej Polski – Trzebnicki Uliczny Bieg Sylwestrowy.

Pojawią się utrudnienia na drogach

W dniu biegów, 31 grudnia, w związku z czasowym wyłączeniem wybranych ulic, można spodziewać się pewnych utrudnień komunikacyjnych, zwłaszcza pomiędzy godz. 8 a 15.

Jako pierwsi o 9 wystartują dzieci i młodzież, którzy w zależności od kategorii wiekowej będą mieli do pokonania 1200 lub 1400 metrów. Start i meta biegów znajduje się przy urzędzie gminy Trzebnica, start od ulicy Daszyńskiego, meta na ul. Witosa

O godzinie 13.30 odbędzie się Bieg Krasnala. Dzieci pobiegną wzdłuż ulicy Daszyńskiego, do mety przy urzędzie gminy Trzebnica.

Największe utrudnienia czekają na zmotoryzowanych w okolicy godziny 12, kiedy to wystartują dorośli sportowcy zgromadzeni na linii startu 32. Biegu Sylwestrowego. Tegoroczna trasa biegu nie odbiega bardzo od zeszłorocznej. Jednak zmianie ulega miejsce startu i mety, które będzie usytuowane przy Urzędzie Gminy Trzebnica. Po starcie z ul. Daszyńskiego biegacze skierują się w stronę rynku, później na rondzie skręcają w ul. Żołnierzy Września. Następnie ulice: Chrobrego > Mostowa > Armii Krajowej > 3 Maja > Oleśnicka > Klasztorna > ks. Wawrzyńca > Prusicka > Teatralna i Polna.

Po tej trasie biegacze na kolejne okrążenie skręcają w prawo w ul. Daszyńskiego. Po drugim okrążeniu z ul. Polnej skręcają natomiast w lewo, w kierunku Startu/Mety przy Urzędzie Gminy.

Więcej na temat zmian i utrudnień przeczytać można w aktualnym wydaniu gazety NOWej

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here