Zmiany w kursowaniu szynobusów

335

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei w połowie października rozpoczęła modernizację linii między Trzebnicą i Pierwoszowem. W związku z tym, od niedzieli 16 października, pomiędzy Trzebnicą a Brochocinem kursują autobusy komunikacji zastępczej. Jednak to nie jedyne utrudnienia, z którymi zmierzyć będą musieli się pasażerowie w najbliższym czasie.

Z powodu kolejnego etapu prac, w dniach 1 – 13 listopada 2016 r., zmianie ulegają godziny kursowania autobusów komunikacji zastępczej. Kolejna zmiana nastąpi 14 listopada, kiedy rozpoczną się prace pomiędzy Brochocinem a Pierwoszowem.

Jak podkreśla przewoźnik, działania te mają skrócić czas jazdy między Trzebnicą i Pierwoszowem, a następnie Wrocławiem, tak, aby szynobusy jeździły nawet co 30 minut, a podróż na Dworzec Główny, nie trwała dłużej niż 60 minut.

 

3 KOMENTARZY

  1. Może ktoś by regularnie czyścił drogę którą pokonują pasażerowie z autobusu do pociągu.Maszyny pracujące w Brochocimiu nanoszą duże ilości błota i bardzo łatwo o poślizg i uraz ja swoją pracę zaczynam od czyszczenia butów.

  2. Popieram przedmowce, zabłocona kostka brukowa, w polaczeniu z mrozem to wysokie ryzyko urazu. Poza tym, Ci co przetrwaja sa pokryci gruba warstwa błota.

    Najważniejsze, czy ktoś potrafi powiedziec kiedy planowany jest koniec remontu? czy koniec bedzie jak sie skonczy? W ten sposob traci sie klientow. Lepsza jest zła, ale prawdziwa informacja niz jej brak.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here