Oborygeni pobiegną w nocy

246

Organizatorzy letniego biegu zapraszają Oborygenów (czyli mieszkańców Obornik Śl.) i biegaczy z innych miejscowości do udziału w rekreacyjnym biegu po trasie letniego biegu.

„Bieg Oborygena po ciemku” wystartuje 10 grudnia, z terenu targowiska „Mój Rynek”, na którym zaplanowano Jarmark Bożonarodzeniowy. Początek biegu zaplanowano na godz. 17. „Tego jeszcze w Obornikach Śląskich nie było! To będzie wielka przygoda!” – tak przedsięwzięcie reklamują organizatorzy. Co ważne, udział w biegu jest bezpłatny.

Zapisywać można się poprzez e-mail oborygeni@gmail.com (w temacie e-maila należy wpisać „po ciemku”, w treści podać imię i nazwisko oraz rok urodzenia).

Trasa biegu to 10,4 km, część prowadzi po drogach, część to typowa trasa leśna. Organizatorzy proszę, aby być przynajmniej 15 minut przed startem biegu (o godz. 16.45), aby potwierdzić przybycie i chęć startu.

Każdy uczestnik musi ubrać się odpowiednio do pogody i mieć przy sobie działającą latarkę lub lampkę czołową. Organizatorzy nie przewidują mierzenia czasu, okolicznościowych koszulek, posiłku regeneracyjnego, itp – to będzie bieg rekreacyjny z przygodami.

Organizatorami biegu są: Miasto i Gmina Oborniki Śląskie oraz Grupa Biegowa „Oborygeni”.

Organizatorzy liczą, że frekwencyjnie nocny bieg dorówna temu, który odbył się latem. Na pewno każdy, kto biega i weźmie w nim udział nie będzie tego żałował.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here