Plebiscyt Sportowy 2016 – zgłoś swojego kandydata

207

Już 15 grudnia rusza druga edycja Plebiscytu Sportowego organizowanego przez NOWą gazetę trzebnicką. Pierwsza edycja naszej inicjatywy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Nasi czytelnicy oddali blisko 1600 głosów, tym samym decydując o wyborze najpopularniejszego trenera, zawodnika oraz drużyny 2015 roku. Zgłaszania kandydatów do drugiej edycji przyjmujemy do 12 grudnia.

Jak to się zaczęło?

Plebiscyt oficjalnie rozpoczął się 26 listopada ubiegłego roku, a głosowanie trwało do końca stycznia 2016. W ramach plebiscytu wyróżniani są najpopularniejsi sportowcy na naszym lokalnym gruncie. Motywem przewodni jest przede wszystkim wypromowanie tych, którzy na co dzień związani są ze sportem, zmotywowanie ich do jeszcze większego zaangażowania, odnoszenia sukcesów, a co najważniejsze promowania różnych dziedzin sportu.

Przypomnijmy, że ogłoszenie wyników nastąpiło podczas uroczystej gali, która odbyła się w Obornickim Ośrodku Kultury. Dla laureatów przygotowane zostały niezwykle cenne nagrody, a całość wieczoru obfitowała w niezwykłe wydarzenia, zarówno te artystyczne, jak i emocjonalne. A przyznać trzeba, że emocji nie brakowało.

Kto wygrał w pierwszej edycji?

Do pierwszej kategorii „Trener Roku” zgłoszonych zostało 9 kandydatów. Walka o miano tego najlepszego, od samego początku była niezwykle zacięta. Zwycięzca oficjalnie wyłoniony został niemal w ostatniej chwili. Zgodnie z decyzją Czytelników tytuł Trenera Roku 2015 trafił do Przemysława Migdała, trenera TSSR Polonia.
Największe emocje zarówno wśród głosujących, jak i nominowanych wzbudziła kategoria Zawodnik Roku 2015. Do tej kategorii zgłoszonych zostało 14 kandydatów. W tym wypadku numerem jeden został Jakub Krupa – kolarz MTB.
Ostatnia kategoria to „Drużyna Roku 2015”. Do plebiscytu zgłoszonych zostało aż 20 klubów ze wszystkich gmin powiatu trzebnickiego. Po zliczeniu wszystkich głosów okazało się, że zwycięska drużyna totalnie zdeklasowała rywali, a nagroda trafiła do młodych piłkarzy i piłkarek z drużyny TSSR Polonia Trzebnica Młodzik I, trenowanej przez Piotra Grelę.
Szczęście uśmiechnęło się również do naszych Czytelników, wśród których wylosowane zostały nagrody.
Plebiscyt Sportowy-2016

Zgłoś swojego kandydata

W tym roku po raz kolejny dajemy szansę sportowcom, trenerom i drużynom naszego powiatu poczuć się niezwykle docenionymi za swój wkład w działalność sportową, a Wam drodzy Czytelnicy na pokazanie, kto jest waszym ulubionym sportowcem.

W wydaniu papierowym NOWej gazety trzebnickiej zamieszczamy formularz zgłoszeniowy, który będziemy drukować również w dwóch kolejnych numerach – na stronach sportowych.

Wypełniony formularz (na jednym formularzu można zgłosić tylko jedną kategorię – drużynę, zawodnika lub trenera) należy dostarczyć do redakcji najpóźniej do poniedziałku 12 grudnia do godz. 16:00 – osobiście, pocztą lub przesyłając jego skan na adres mailowy: redakcja@nowagazeta.pl. W przypadku wysyłki listownej liczy się data dostarczenia do redakcji.

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest terminowe dostarczenie prawidłowo wypełnionego formularza, a także zdjęcia – drużyny, trenera lub zawodnika – w wersji elektronicznej (format.jpg). Fotografię należy dosłać drogą elektroniczną na adres mailowy: redakcja@nowagazeta.pl. lub dostarczyć osobiście na nośniku elektronicznym do redakcji (Trzebnica ul. Armii Krajowej 2B).

Zgłoszone drużyny, trenerzy oraz zawodnicy mają szansę zaprezentować się na portalu nowagazeta.pl – chętnych prosimy o przesłanie wraz z formularzem i zdjęciem krótkiej prezentacji – opisu (max. 2000 znaków), który zachęci Czytelników do oddania na nich głosu.

Lista kandydatów zostanie opublikowana 15 grudnia w gazecie i na portalu nowagazeta.pl.

Wyniki plebiscytu ogłosimy na uroczystej gali.

Zachęcamy do zgłaszania kandydatów i do głosowania. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin konkursu na www.nowagazeta.pl

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here