Dwa uciążliwe remonty

577

Z prośbą o interwencję zwróciła do nas mieszkanka Golędzinowa, która zwraca uwagę na to, że mieszkańcy wsi mają ostatnio ogromne problemy drogowe.

Dojazd do Obornik Śl. jest bardzo utrudniony, ponieważ tuż za Golędzinowem remontowana jest droga wojewódzka. Wiadomo, że remont się przedłuży aż do końca listopada. Żeby ominąć utrudnienia i ruch wahadłowy, jeździliśmy przez Wilczyn. Teraz jednak na tym odcinku kładziona jest nowa nawierzchnia. Kiedy w ostatni poniedziałek popołudniu chciałam przejechać przez Wilczyn, to zostałam zawrócona z drogi, musiałam wrócić do Golędzinowa – mówi mieszkanka wsi i dodaje, że ma pretensje do zarządców obu dróg, ponieważ nie wystarczająco informują o remontach i utrudnieniach okolicznych mieszkańców.
Paweł Kaźmierczak, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych potwierdza, że w poniedziałek i we wtorek na drodze występowały utrudnienia, ale podkreśla, że od czwartku, najpóźniej piątku droga powinna być już całkiem przejezdna.
Zostały nam jeszcze drobne prace na poboczach, które dla kierowców mogą powodować tylko małe utrudnienia. Droga natomiast będzie już przejezdna. Układanie masy zostało już całkowicie zakończone. Do końca tygodnia wszystkie prace powinny się całkowicie zakończyć – zapewnił Paweł Kaźmierczak.

2 KOMENTARZY

  1. Co robią to masakra – nie można robić w jednym miejscu i na nim się skupić? A tak dwa wachadła na 1 kilometrze drogi, smiech na sali.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here