Wandal bezmyślnie niszczył samochody

946

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Prusicach na podstawie zgromadzonych materiałów operacyjnych zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Prusice, który niedawno zniszczył kilka samochodów.

Prusiczanin zdewastował samochód marki toyota, w którym urwał lusterko, wgniótł tylą pokrywę. Właściciel samochodu z Brzegu Dolnego wycenił straty na 1,8 tys. zł. Tego samego dnia uszkodził jeszcze inne samochody. Skopał tylne drzwi i reflektor w aucie marki BMW, czym spowodował straty na kwotę 700 zł. Zniszczył także lewe lusterko w peugeocie 200 zł. Oba ostatnie pojazdy były własnością mieszkańców Prusic – podaje Piotr Dwojak, oficer prasowy trzebnickich policjantów.
Funkcjonariusz dodaje, że mężczyzna został oskarżony o zniszczenie mienia, teraz za swój chuligański czyn odpowie przed sądem.

5 KOMENTARZY

  1. Dlaczego nikt nie napisał, iż delikwent był pod wpływem narkotyków? Czy alkoholu? Normalni ludzie tzw. społeczność, nie eskaluje w kierunku nurtu. To tak jakby, Bóg wbijał szpikulec w swoje nowo narodzone stworzenie. D.

  2. Dodajcie jeszcze że owy delikwent został znaleziony „pod Arkadami” wypoczywając na chodniku ze strzykawką w ręce i butelką żurawinówki po tym jak nasrał na środku rynku i oprócz rzekomo 3 aut spuścił jeszcze powietrze w rowerze Czarka z Kaszyc 😀

    Z PRĄDEM PŁYNĄ TYLKO ŚMIECI

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here