Widzieliście niedawno wyremontowany, ale już rozpadający się chodnik przy ul. Kościuszki?

466

Niedawno wyremontowany chodnik przy ul. Kościuszki do... remontuRemont chodnika miał miejsce podczas tegorocznych wakacji. W tym momencie w jednym miejscu nie nadaje się do użytku.

Mieszkańcy Trzebnicy, wchodząc od strony ulicy Milickiej w ulicę Kościuszki, jeszcze kilka miesięcy temu mogli zobaczyć pracowników budowlanych, którzy kładli nowy chodnik właśnie przy ulicy Kościuszki. Jednak w tej chwili, w jednym miejscu niedawno wyremontowanego chodnika, nawierzchnia dosłownie się rozsypuje. Z daleka widoczne są także wybrzuszenia i nierówności nawierzchni, w których robią się dziury.

Jak się okazuje, przed rozpoczętą budową chodnika, wycinano na tej ulicy także drzewa, zostawiając ich korzenie pod powierzchnią ziemi. Jak informuje nas Naczelnik Wydziału Techniczno – Inwestycyjnego Urzędu Miejskiego w Trzebnicy Zbigniew Zarzeczny, korzenie wyciętych wcześniej drzew znajdujące się pod powierzchnią ziemi, mogą być przyczyną takich zniszczeń chodnika.

Naczelnik zapewnił nas, że przypatrzy się sprawie, a ewentualny ponowny remont będzie odbywał się w ramach gwarancji i nie będzie konieczności ponoszenia ponownych kosztów, związanych z naprawą i remontem chodnika.

1 KOMENTARZ

  1. Toż to idealne miejsce, aby p. Burmistrz zrobił sobie sesję zdjęciową przy tej inwestycji, i opublikował efekt swojego nadzoru na łamach lokalnych gazetek….

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here