Wpadł diler narkotyków

688

Na handlarza policjanci wpadli przez przypadek. Jak mówi Piotr Dwojak z trzebnickiej policji, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Żmigrodzie, którzy w godzinach późno – wieczornych patrolowali miejscowość Żmigródek zauważyli zaparkowany na poboczu samochód osobowy.

Ponieważ zarówno stojący przy samochodzie mężczyzna jak i jego kierujący na widok radiowozu zaczęli się dość nerwowo zachowywać, policjanci dokonali szczegółowej kontroli obydwu podejrzanych oraz samochodu, którym się poruszali. W trakcie kontroli pojazdu funkcjonariusze znaleźli reklamówkę z suszem roślinnym, ukrytą pod popielniczką w kokpicie auta, jak również na fotelu pasażera zabezpieczono wagę elektroniczną do porcjowania działek narkotyku. Obaj podejrzani zostali zatrzymani i doprowadzeni do Komisariatu Policji w Żmigrodzie. Badania testerem narkotykowym wykazały, że policjanci zabezpieczyli narkotyki, a dokładnie marihuanę – podaje Piotr Dwojak.

CAŁY TEKST DOSTĘPNY PO ZALOGOWANIU.

REJESTRACJA

1 KOMENTARZ

  1. Brawo Policja, od razu człowiek czuje się bezpieczniej!
    Pytanie tylko po co? skoro tyle dyskutuje sie o pozytywnych skutktach THC, zalegalizowac i pobierac podatki, zeby bylo na 500+.!

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here