Wahadło do końca listopada

428
Nawet do końca listopada może trwać remont na drodze wojewódzkiej pomiędzy Obornikami Śl. a Golędzinowem

Jeszcze tydzień temu, kiedy pisaliśmy o remoncie nawierzchni i poboczy na drodze wojewódzkiej w okolicach Golędzinowa, nie było wiadomo, że remont może się wydłużyć i to tak znacznie.

Jak poinformowała nas Natalia Kita z Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei, pierwotnie zakładano, że remont zakończy się do końca października. W między czasie podpisano jednak aneks do umowy z wykonawcą, w którym czas prac wydłużono do końca listopada.

Jeden z kierowców, który zadzwonił na nasz numer interwencyjny zauważył, że już tydzień temu można było się domyśleć, że remont potrwa znacznie dłużej, bo jego zdaniem „zakres prac był bardzo szeroki”, a pracowników jest niewielu. Zastanawiał się również, dlaczego remont przeprowadzany jest w październiku, kiedy trwa rok szkolny i akademicki i czy nie można było go zrealizować w czasie wakacji.

Inny kierowca polecił, aby unikać korków jeżdżąc do Wrocławia przez Wilczyn. Jak mówił, wyjeżdża się w Golędzinowie „przy krzyżu” i włącza do ruchu już bez korków.

Kierowcy nie są zadowoleni z kolejnych utrudnień, ale jak na naszym profilu napisał jeden z internautów: „Teraz utrudnienia a później komfort jazdy! Coś za coś„. Szkoda tylko, że nie udało się zakończyć remontu w październiku.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here