Przebiegł Maraton Warszawski w czasie 2:41:38

266
Oborniczanin ukończył bieg z rewelacyjnym czasem 2:41:38 i 24 sekund. Już niebawem będziemy mogli go zobaczyć podczas Biegu Sylwestrowego

Piotr Ślęzak, oborniczanin, to w tej chwili bez wątpienia najlepszy biegacz z naszego powiatu. Startuje w imprezach międzynarodowych, a na ostatnim Maratonie Warszawskim na metę przybiegł jako 9 Polak, a w klasyfikacji generalnej był 24!

Nowa: Panie Piotrze, niedawno odniósł Pan wielki sukces. Podczas maratonu w Warszawie zajął Pan doskonałe miejsce i zakończył bieg z czasem 2:41:38 i 24 sekund.

Piotr Ślązak: – Wszystko się zgadza. Po raz trzeci raz stanąłem na starcie maratonu i był to bardzo udany bieg. Nie obyło się bez kryzysów, walki z bolącymi mięśniami brzucha, kolką. Dodatkowo trasa biegu nie była aż tak łatwa jak mi się wydawało. Podbieg na 30 kilometrze wybił mnie całkowicie z rytmu przez co końcówkę biegłem już wolniej niż cały dystans maratonu. Oprócz mnie w Warszawie startowało wielu moich podopiecznych ŚlęzakTeam, wielu z nich poprawiło także swoje życiówki. Teraz to moi podopieczni napędzają mnie do ciężkiej pracy i do tego aby poprawiać wyniki.

Jeśli ktoś z powiatu czy okolic chciał ze mną trenować może do mnie napisać mailowo na biegacz.piotr@gmail.com i dołączyć do ŚlęzakTeam.