Powstał pierwszy FoodTruck w Trzebnicy

1148

Prawdziwa gratka dla fanów ulicznego jedzenia. Mieszkańcy Trzebnicy doczekali się foodtrucka z prawdziwego zdarzenia. O kubki smakowe mieszkańców zadba Dr. Food.

Pod koniec października scena gastronomiczna naszego miasta została urozmaicona o bardzo popularny na całym świecie koncept „Street food”, a mianowicie o pierwszego trzebnickiego Food trucka o nazwie Dr. Food.

W menu Dr. Food`a znajdują się zapiekane na oczach klienta ciabatty ze świeżymi dodatkami. Dodatkowo ich oferta jest na bieżąco urozmaicana o nowości – np. ciabatty z typowo sezonowymi składniami, czy też zimowe napoje rozgrzewające, takie jak herbata korzenna z cytrusami czy klasyczne kakao. Co ważne ekipa Dr. Food nie chce się wpisywać w filozofie fast food, wręcz przeciwnie, starają się, aby składniki były najwyższej jakości, świeże i zdrowe.
Właściciele mobilnej gastronomi, od blisko 10 lat są mieszkańcami Trzebnicy, zapytani o to, skąd taka koncepcja odpowiadają:
– Duch przedsiębiorczości oraz chęć urozmaicenia Sceny Gastronomicznej w Trzebnicy tchnęły nas do podjęcia tego przedsięwzięcia. Od zawsze w Trzebnicy brakowało czegoś nowego, czegoś, co nie wpisuje się w ramy dzień dobry, płatność gotówką czy kartą, do widzenia. Od zawsze pracujemy z ludźmi. Nie ma dla nas nic cenniejszego niż opinie naszych klientów, którzy przed chwilą zjedli świeżutką bagietkę popijając ją lemoniadą. Chcemy zmieniać się dla naszych klientów, chcemy poznawać ich opinie na temat naszych ciabatt. Zależy nam również na tym, by poznawać smaki trzebnickich podniebień, tak by móc sprostać wymaganiom rosnących oczekiwań naszych klientów. Stąd też już od grudnia, oprócz standardu zamierzamy wprowadzić co tydzień inną nową, jeszcze bardziej wymyślną bagietkę.
Na co dzień ze smaków dr. Food`a możecie korzystać od godziny 10:00 do godziny 20:00 pod Brico Marche od poniedziałku do soboty, natomiast w niedzielę od godziny 10:00 do godziny 18:00. Także jeśli planujecie dokupić coś brakującego do waszego domu nie bójcie się zrobić tego przed obiadem – tu na pewno Dr. Food znajdzie receptę na Twój głód.

 

2 KOMENTARZY

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here