TSA – legenda polskiego rocka zagra w obornickiej „Bajce”

406
fot. tsa.com.pl

To będzie niesamowity koncert i to z dwóch powodów. Po pierwsze, obornicka „Bajka” ze swoją kameralną sceną muzyczną, ma już swoje niekwestionowane miejsce na powiatowej mapie muzycznej. Świetna atmosfera, nagłośnienie i profesjonalne oświetlenie rekompensują niewielką ilość miejsca. Ale może właśnie dzięki temu, koncerty w tym obornickim lokalu, mają niepowtarzalny charakter.

Drugim powodem, przemawiającym za tym, aby odpowiednio wcześniej zaplanować sobie sobotni wieczór jest występ legendarnej grupy TSA z charyzmatycznym wokalistą Markiem Piekarczykiem. Lata świetności grupy przypadają na rok 1981-83. Muzycy byli na fali. Ich płyty sprzedawały się równie szybko, niemal, jak mięso rzucane czasem do sklepów. Poza tym, dla wielu fanów i nie tylko, może to być niepowtarzalna okazja do ponownego zetknięcia się z twórczością zespołu. Warto też wspomnieć, że w latach 1987 – 1989 zespół występował w Teatrze Muzycznym w Gdyni w rock-operze „Jesus Christ Superstar”. Główną rolę zagrał właśnie Marek Piekarczyk.

Teraz będzie można ich posłuchać na żywo i to w oryginalnym składzie. TSA zagra w sobotę – 29 października, o godzinie 20.00, w obornickim klubie „Bajka”.

Już teraz można zakupić bilety w cenie 50 zł (w dniu koncertu cena wyniesie 60 zł). Bilety możecie zamawiać na miejscu, w obornickim klubie.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here