Telewizja, Internet, telefon – jeden pakiet wiele możliwości

225

Jeden dostawca, jedna faktura i niższe koszty to niezaprzeczalne zalety posiadania pakietu złożonego z telewizji, Internetu i telefonu, ale pozostaje pytanie, co jeśli klient potrzebuje przede wszystkim Internetu, a telewizja jest kwestią drugorzędną, lub odwrotnie.

Internet w roli głównej

Rynek usług telewizyjnych, internetowych i telefonicznych jest bardzo bogaty, dlatego warto przejrzeć różne oferty. Firmy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientom i starają się zapewnić optymalną wartość użytkową oraz cenę usługi. Mają na uwadze potrzebę kompleksowych usług, jak i fakt, że często klienci intensywniej korzystają z jednej usługi, ale pozostałe także są im niezbędne. Gdy odbiorca potrzebuje najbardziej Internetu, wiadomo że istotna jest jego prędkość. W pakiecie powinna znaleźć się więc ta usługa o szybkości łącza nie mniejszej niż 100 Mb/s, a jeszcze lepiej, gdyby to było 150 Mb/s. Kanałów telewizyjnych jest zwykle więcej niż w podstawowym pakiecie, który często jest określany jako pakiet oszczędnościowy. Droższy pakiet, nawet jeśli jest skoncentrowany przede wszystkim na Internecie, zapewnia wymierne korzyści także w kwestii użytkowania telefonu. Klient otrzymuje większą ilość darmowych minut. Podczas dokonywania wyboru należy zwrócić uwagę, czy dostępny jest nie tylko Internet umożliwiający pracę na komputerze stacjonarnym, ale również Wi-Fi, dzięki któremu na każdym urządzeniu można przeglądać strony www i wykonywać inne czynności za ich pośrednictwem. Ideał stanowi pakiet, który zapewnia korzystanie z Internetu poza domem.

Gdy telewizja jest na pierwszym miejscu…

Internet może okazać się drugoplanową kwestią, podobnie jak telefon, i w takiej sytuacji wcale nie trzeba rezygnować z pakietu 3 w 1, ale wystarczy wybrać taki, który w pierwszej kolejności dostarcza najwięcej profitów związanych z telewizją. I tutaj można liczyć nawet na ponad 200 kanałów telewizyjnych tak jak ma to miejsce w przypadku oferty Inea: https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/telewizja-internet-telefon. Część kanałów jest udostępniana w jakości HD. Mnóstwo kanałów sportowych, filmowych, serialowych, przyrodniczych, dla dzieci, rozrywkowych i nie tylko zapewni komfort osobom o zróżnicowanych upodobaniach i całym rodzinom. Do tego można zyskać bonusy takie jak dekoder z nagrywarką. Internet będzie miał mniejszą prędkość niż w przypadku pakietu skoncentrowanego na nim, ale gdy nie jest potrzebny do specyficznych celów 50 Mb/s wystarczy. Do telefonu stacjonarnego dołączone są pewne bonusy, a przede wszystkim określona ilość darmowych minut służących rozmowom poza siecią.

Pożądany pakiet w wersji luksusowej

Pakiet w wersji luksusowej to Internet z najwyższą prędkością oferowaną przez firmę i może osiągać 1 Gb/s, co pozwala na uczestniczenie w najbardziej zaawansowanych grach online, oglądanie filmów w świetnej jakości czy nawet prowadzenie prężnie działającego biznesu. Równocześnie uzyskuje się najwyższą jakość telewizji. Ilość dostępnych kanałów wprawi w zachwyt każdego kinomaniaka. Pakiet ekskluzywny to także darmowe minuty i korzystne ceny połączeń telefonicznych.

materiał partnera

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here