Starosta Wysocki dostał mandat

2814
Zdjęcie poglądowe: Dotarły do nas informacje, że włodarz nie chciał przyjąć mandatu

O tym, że policja wypisała staroście mandat dowiedzieliśmy się przypadkowo. – Byłem dziś załatwić sprawę w starostwie przy Bochenka i zauważałem dziwny ruch na parkingu znajdującym się za budynkiem. Starosta z jakimiś ludźmi chodził po placu i spisywał numery rejestracyjne samochodów. Po chwili przybiegli policjanci i zaczęli nerwowo przestawiać swoje auta. Zaciekawiło mnie to. Jedna z osób, która się tam krzątała powiedziała mi, że starosta dostał mandat za złe parkowanie i teraz zabronił policjantom korzystać z parkingu starostwa – powiedział nam Czytelnik, który zadzwonił do naszej redakcji.

Kiedy zaczęliśmy interesować się sprawą, okazało się, że w Żmigrodzie aż huczy od plotek na ten temat.

Czytaj na kolejnej stronie…

6 KOMENTARZY

  1. A na zdjęciu Anioł i Jakubowski. Dobre chłopaki. Tylko zdjęcie nie ma nic wspólnego z treścią artykułu.I po co to tak wprowadzać ludzi w błąd ?

  2. Zwykły śmiertelnik przyjąłby mandat, ew trochę niecenzuralnych słów padłoby na panów policjantów. A Walduś co? Uprzywilejowanym jeździ? A nie, przepraszam ich też obowiązuje zachowanie przepisów ruchu drogowego. Trochę pokory. Ale cóż, świnie przy korycie już tak mają.

  3. Żmigród jest znany z plotek ale już nie huczy tylko grzmi z mocą straszliwej burzy ponoć struktury powiatowe PO rozwiązał Grzesiu

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here