Jechał pijany, wpadł w ręce policji

339
Zdjęcie poglądowe

Przez przypadek, w ręce obornickich policjantów wpadł prawdziwy gagatek. Mieszkaniec Wrocławia został zatrzymany, bo jechał po pijaku. Kiedy policjanci zaczęli go sprawdzać, okazało się, że mężczyzna ma na swoim koncie wiele…

Funkcjonariusze z Obornik Śl. zatrzymali do kontroli drogowej 45-letniego mieszkańca Wrocławia, który jechał volkswagenem golfem. Jak się okazało, mężczyzna był kompletnie pijany. Miał około 2 promili alkoholu w organizmie. Pobrano od niego krew do badania.

To, że mężczyzna jechał po pijaku, to nie był jego jedyny problem. Kiedy policjanci zaczęli go sprawdzać, okazało się, że wrocławski sąd orzekł, iż mężczyzna nie może prowadzić pojazdów mechanicznych. Wrocławianin złamał ten zakaz. Kiedy policjanci sprawdzali go dalej, było już tylko gorzej.
W trakcie dalszych sprawdzeń okazało się, był również poszukiwany przez policję, ponieważ nie zgłosił się do odbycia kary więzienia. Zatrzymany wrocławianin przebywa w tej chwili w areszcie, natomiast jego samochód został zabezpieczony na parkingu – podaje Piotr Dwojak.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here