Nowy szef trzebnickiej policji

555
Komisarz Sławomir Gajewski oraz jego zastępca młodszy inspektor Adam Jędryszczak otrzymali nominacje

W ostatni poniedziałek, w auli Urzędu Miejskiego w Trzebnicy, oficjalnie został wprowadzony nowy komendant i jego zastępca. Nie było niespodzianki, ponieważ nominacje otrzymali komendanci pełniący do tej pory obowiązki.

Od poniedziałku trzebniccy policjanci mają nowego szefa, a także jego zastępcę. Komendantem został pełniący do tej pory obowiązki komisarz Sławomir Gajewski, a jego zastępcą młodszy inspektor Adam Jędryszczak.

Ceremonia rozpoczęła się od meldunku złożonego Dolnośląskiemu Komendantowi Wojewódzkiemu Policji insp. Arkadiuszowi Golanowskiemu, przez naczelnika wydziału prewencji nadkom. Artura Gajowego. Po odczytaniu decyzji personalnych przez zastępcę naczelnika wydziału prewencji st. asp. Krystiana Płoszaja głos zabrał insp. Arkadiusz Golanowski, który wręczył rozkazy o powołaniu wprowadzanych komendantów – relacjonuje Piotr Dwojak, oficer prasowy KPP w Trzebnicy.

Jak dodaje, Komendant Powiatowy Policji w Trzebnicy Sławomir Gajewski podziękował wszystkim za zaufanie, wyraził również nadzieję na dalszą dobrą współpracę i zaangażowanie swoich podwładnych. Nowy szef trzebnickiej policji wspomniał również emerytowanych komendantów podinsp. Edwarda Gnyszkę i insp. Dionizego Dyjaka, którym wyraził serdeczne podziękowania za wspólną pracę i wsparcie w wykonywaniu zadań służbowych.

Przed nowymi komendantami stoi wiele wyzwań. A także to najbardziej palące – budowa nowego budynku komendy. Trzebniccy policjanci mają najgorsze warunki pracy w całym powiecie. Zmianę siedziby obiecywało już wielu komendantów. Czy temu się uda?

Również redakcja NOWej gazety składa gratulacje komendantowi i jego zastępcy. Mamy nadzieję, że chętnie będą dzielili się z Czytelnikami informacjami o swoich sukcesach.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here