Zaginął Michał Miara z Wszemirowa

5240

Trzebnicka policja poszukuje Michała Miarę, 51-letniego mężczyznę, który ostatnio był widziany 3 października, o godz. 12, kiedy w stanie nietrzeźwości wyszedł z domu i udał się w kierunku Prusic. Jeszcze tego samego dnia był widziany około godz. 21 na trasie Domanowice – Trzebnica.

Poszukiwany ma około 175 cm wzrostu, waży około 65 kg, jest szczupłej budowy ciała, oczy niebieskie, włosy ciemny blond, twarz pociągła. W dniu zaginięcia ubrany był w bluzę koloru szarego, sztruksowe zielone spodnie i dwa różne buty. Nie posiada żadnych tatuaży, a jego cechą charakterystyczną jest długa broda. Zaginiony nie ma telefonu komórkowego, zwykł nie nosić przy sobie żadnych dokumentów. Zaginiony jest uzależniony od alkoholu.

Osoby przejeżdżające drogą krajową nr 5 bardzo często mogły zaobserwować pana Michała, który szedł wzdłuż jezdni i zbierał aluminiowe puszki.

Każdy, kto wie gdzie może przebywać poszukiwany proszony jest o kontakt z trzebnicka policją pod nr tel. 71 38 88 200 lub z najbliższą jednostką policji.

4 KOMENTARZY

  1. Tak musiało się skończyć,
    wielokrotnie maszerował po zmroku między Trzebnicą i Prusicami.
    Może został potracony a sprawca wywiózł Go w ustronne miejsce.
    Podobna sytuacja była w Wąsoszu, potrącili chłopaka na drodze a ciało schowali w stercie słomy pewnie jeszcze żył.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here