Dyrektorka zwolniona, burmistrz powołał nową, nieznaną osobę

1088

Sensacyjnej zmiany na stanowisku dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu dokonał w zeszłym tygodniu burmistrz Marek Długozima, który niespodziewanie odwołał Agnieszkę Pawlaczek. O zmianie poinformował nas Czytelnik. Kim jest nowy dyrektor, jakie ma kwalifikacje, w jaki sposób został powołany i wreszcie, co było przyczyną odwołania pełniącej obowiązki dyrektor?

W tajemniczych okolicznościach dokonano w ostatnich dniach zmiany dyrektora ośrodka kultury w Trzebnicy alarmuje naszą redakcję Czytelnik. Zauważa, że ta gminna instytucja, dysponuje nowoczesną bazą obiektów sportowych i kulturalnych i warto, żeby zarządzała nimi osoba kompetentna i obrotna, a nie kolejny „misiewicz”, czy dyrektor przywieziony w teczce.

Choć ponad tydzień temu wysłaliśmy do burmistrza Marka Długozimy pytania dotyczące odwołania Agnieszki Pawlaczek i powołania nowego dyrektora – Marka Przespolewskiego, do tej chwili odpowiedzi nie otrzymaliśmy.

Kiedy o komentarz do sprawy prosiliśmy trzebnickich radnych okazało się, że o zmianie nic nie wiedzieli.

 

2 KOMENTARZY

  1. A czy może być ktoś gorszy od pani Pawlaczek?? Chyba nie. Chodzą słuchy że ten pan jest konkretny. Wiewiórki mówią że kierował, czy pracował w kulturze. Więc może na lepsze?? Miejmy nadzieję.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here