Perfumowana woda do żelazek z jonami srebra

146

Urządzenia indukujące parę- żelazka czy myjki parowe, wymagają użycia wody specjalnej jakości. Zastosowanie zwykłej wody z kranu znacznie ogranicza bowiem funkcjonalność i żywotność takich urządzeń- osadzający się kamień ogranicza strumień generowanej pary, ponadto może trwale uszkodzić urządzenie. Kamień może być emitowany wraz z parą na zewnątrz podczas prasowania, osadzając się na tkaninach i brudząc je. Koniecznością jest zastosowanie wody demineralizowanej, pozbawionej jonów odpowiedzialnych za właściwość fizykochemiczną wody, określaną jako twardość.

Perfumowana woda do żelazek z jonami srebra to woda techniczna zapewniająca sprawne funkcjonowanie żelazka, bez generowania jego uszkodzeń.

– zapobiega powstawaniu osadów z kamienia

– dzięki orzeźwiającemu zapachowi zielonej herbaty odświeża ubrania

– ułatwia prasowanie i zapobiega elektryzowaniu się tkanin

– dzięki obecności jonów srebra wykazuje antybakteryjny profil działania: likwiduje grzyby i bakterie; dezynfekuje odzież i pościel, zapobiega rozwojowi roztoczy, co jest szczególnie ważne dla alergików

– dzięki szeregowi zastosowań doskonale sprawdza się zarówno w codziennym użytku, jak i w przemyśle pralniczym

– nano cząsteczki srebra dzięki antybakteryjnym właściwościom wykazują na odzieży działanie analogiczne do antyperspirantu, co sprawdzi się zwłaszcza na odzieży sportowej- zahamuje rozwój bakterii, a tym samym przykrego zapachu

Perfumowana woda z jonami srebra z powodzeniem może być stosowana także w parowych myjkach ciśnieniowych oraz wodnych odkurzaczach parowych. Podobnie jak w przypadku żelazek, woda ta znacznie wydłuża żywotność urządzeń parowych, gdyż nie generuje osadzania się kamienia. Ponadto zwiększa efektywność antyseptyczną czyszczenia parowego. Atomy srebra docierają wraz z parą do najtrudniej dostępnych miejsc, zapobiegając rozwojowi pleśni, bakterii i roztoczy. Czyszczenie dywanów czy tapicerki parą z dodatkiem nano cząstek srebra to najlepsza profilaktyka antyuczuleniowa. Taka perfekcyjna czystość jest szczególnie pożądana w łazienkach czy kuchniach, także tych w budynkach użyteczności publicznej.

Woda perfumowana z jonami srebra to bezpieczny, ekologiczny i ekonomiczny sposób na długotrwałe i efektywne działanie urządzeń emitujących parę, a także gwarancja sterylnej czystości traktowanych parą powierzchni.

Artykuł powstał przy współpracy z HadwaoNet
 

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here