Choinka żywa z dostawą do domu

535

Ledwo pogasną świeczki na grobach, w sklepach pojawiają się choinki. I nie tylko w sklepach! Sprzedawcy kuszą i namawiają, by już w listopadzie kupić choinkę na święta. Fakt, są piękne, ale czy przetrwają do świąt?

Można oczywiście kupić choinkę tuż przed świętami, tyle że wtedy zazwyczaj nie ma już w czym wybierać. Na targach zostają same najmniej okazałe drzewka, ich jedyną zaletą jest stosunkowo niska cena. Jednak to nie to, o czym w gruncie rzeczy marzymy.

Przedświąteczne zakupy pochłaniają na ogół sporo czasu, a choinki nie da się kupić „przy okazji”. Zazwyczaj wyprawa po choinkę zabiera kilka dodatkowych bezcennych godzin. Dla dzieci to frajda, dla zaganianych rodziców już nie bardzo. Pozostaje jeszcze kwestia transportu, świeże drzewko jest dość ciężkie, nie da się przynieść na rękach.

Ile razy wzdychaliśmy: czemu ta choinka sama do domu nie przyjdzie? Ależ przyjdzie! Wystarczy tylko ją zamówić. Choinka z dostawą do domu to idealne rozwiązanie, żadnych minusów same plusy:

  • To my decydujemy, kiedy choinka trafi do naszego domu. Choinki dostarczane są między 14 a 23 grudnia, możemy czekać praktycznie do świąt.
  • Kupujemy, czyli zamawiamy w internecie, wtedy kiedy mamy czas. Jedynym warunkiem jest, by zdążyć do 20 grudnia.
  • Choinka trafia pod nasze drzwi, bez względu na to, gdzie mieszkamy, w oczywiście w granicach Polski. Nieważne, czy będzie to duża metropolia, czy mała chatka pod lasem z dala od cywilizacji.
  • Mamy gwarancję, że choinka jest ścinana tuż przed wysłaniem jej w podróż. Dostajemy ją świeżą, pachnącą lasem.
  • Na sprzedaż przeznaczone są duże drzewka, o gęstym poszyciu. Nie ma obaw, że choinka będzie ogołocona z igieł.
  • Do wyboru mamy jodłę standard, jodłę premium oraz świerk pospolity. To my decydujemy, jakie drzewko będzie stało u nas w domu. Bez względu na to, kiedy dokonamy zamówienia, wszystkie gatunki będą dostępne.
  • Wygodna płatność online przelewem internetowym lub kartą.
  • I najważniejsze: wszystkie choinki mają proste gałęzie, foremny kształt, proste czubki. To kilkuletnie drzewka, starannie pielęgnowane i przycinane tak, by jak najpiękniej przyozdobić świąteczny salon.

Każdy chce mieć na święta w domu ładną, zgrabną, pięknie przyozdobioną choinkę. Tego ostatniego nie da się zagwarantować, wystrojem każdy musi zająć się osobiście. Natomiast wysoką, kształtną, symetryczną, gęstą choinkę, można po prostu zamówić. Sama do nas przyjedzie.

materiał partnera

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here