„Amputowano” chirurga

429
Jak widać propagandowa "Panorama" postanowiła amputować doktora Adama Domanasiewicza z grona zasłużonych. My jesteśmy ciekaw,i kto wydał polecenie "wycięcia"?

W zeszłym numerze gazety pisaliśmy o wielkiej gali Zasłużeni i Honorowi dla Gminy Trzebnica, wspominając, że na gali nie pojawił się jeden z nagrodzonych. Mowa tu o chirurgu dr Adamie Domanasiewiczu.

Udało nam się również z panem doktorem porozmawiać o przyczynach jego nieobecności, gdzie wyjaśnił, że sytuacja ta, ze względu na relacje pomiędzy nim a władzami miasta, zakrawałaby na kompletną hipokryzję.
Jak się okazało w najnowszym numerze samorządowej tuby – „Panoramie Trzebnickiej” – opublikowano obszerną galerię z wydarzenia oraz wizerunki nagrodzonych.
I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że

na liście zabrakło właśnie
dr n. med. Adama Domanasiewicza

którego postanowiono po prostu „amputować” ze strony gminnej gazetki.

Na uroczystej gali wręczenia tytułów „Honorowy Obywatel Trzebnicy” oraz „Zasłużony dla Gminy Trzebnica”, która miała miejsce w poniedziałek, 19 września w Sali Kinowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy, na telebimie wyświetlana jeszcze była sylwetka doktora Domanasiewicza.

archiwum
Na zdjęciu z gali widać na slajdzie sylwetkę dr Domanasiewicza
Przypadek?

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here