Kiedy ruszy kręgielnia?

1088

Nowoczesna kręgielnia, siłownia i centrum fitness na powstać w Trzebnickim Parku Wodnym jeszcze w tym roku.

Rozstrzygnięto przetarg na dostawę i montaż kręgielni.

Wykonawcą będzie jedyna firma, która przystąpiła do przetargu, a która zaoferowała kwotę ryczałtową brutto 836 tysięcy zł i trzyletni okres gwarancji i rękojmi. Wyłoniono także firmę, która przebuduje pomieszczenia na lokal gastronomiczny, kręgielnię i siłownię. Wkrótce poznamy również firmę, która dostarczy i zamontuje wyposażenie siłowni i sali fitness.

Na kręgielnię i fitness mieszkańcy Trzebnicy czekają już od kilku lat. Pomysł jest ciekawy, problem w tym, że gmina na realizację tej inwestycji przeznaczyła znacznie mniejsze kwoty, niż te, które oferują firmy przystępujące do przetargów. Czy zatem zostanie zaciągnięty kolejny kredyt, powiększający już i tak wysokie zadłużenie Trzebnicy?

4 KOMENTARZY

  1. Ta kręgielnia potrzebna jak dzwonek na c…u. Wszędzie się zamyka kręgielnie a u nas otwiera. Moda na kręgle minęła, zresztą sport drogi. Miasto za małe by miała prawo bytu kręgielnia. Oleśnica miasto duuużo większe od Trzebnicy i kręgli nie ma. Może lepiej się zastanowić zanim wybuduje się obiekt nie potrzebny nikomu, obiekt który znów będzie generował straty a nie zyski?? Nie lepiej dofinansować basen aby koszty jego utrzymania były mniejsze? Choć by solary które grzały by wodę. Ale kto o tym myśli? Nikt.

  2. No cóż. Kolejne wybory chce wygrać Długozima, więc musi po trupach zrealizować swoje wyborcze obietnice. Cóż, że gmina będzie miała kolejne miejsca do dopłacania jak np. kręgielnia. Co z tego że wszyscy likwidują kręgielnie. Ważne by Mareczek miał co miesiąc wypłatę za „burmistrzowanie”. Co się nie robi dla własnej kieszeni. Co tam mieszkańcy czy gmina. Ważne aby jego portfel był pełny, a że gminy pusty co go to obchodzi.

  3. A ja z chęcią będę chodzić zarówno na kręgle jak i siłownię. Zamiast jeździć na kręgle do Wrocławia (Sky Tower, Creator lub Mirage) będziemy mieć ciekawe miejsce na spędzenie wolnego czasu pod nosem. Wreszcie będzie nowe miejsce spotkań. Nie mierzcie wszystkich jedną miara.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here