Przebadaj się bezpłatnie w kierunku nowotworów płuc

315

Sieć nowoczesnych placówek medycznych Affidea bierze udział w Narodowym Programie Zwalczania Chorób Nowotworowych, którego zadaniem jest wczesne wykrywanie raka płuc. Mieszkańcy powiatu trzebnickiego będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, umożliwiających wczesne wykrycie nowotworu.

„Program badań w kierunku wykrywania raka płuca” obejmuje badanie tomografem komputerowym. Bezpłatnemu badaniu w placówkach Affidea mogą poddać się osoby w wieku od 50 do 70 lat zamieszkałe na terenie powiatu trzebnickiego oraz czynnie lub biernie palące papierosy bądź inne wyroby tytoniowe.

Bezpłatne badania można wykonać od 15 września do 15 grudnia 2016 r. w placówce Affidea w dwóch placówkach Affidea we Wrocławiu: przy ul. Grabiszyńskiej 105 i ul. Traugutta 116.

Każda osoba we wskazanym wieku, która zamieszkuje nasz powiat, powinna otrzymać od lekarza dowolnej specjalizacji skierowanie na badanie tomografii komputerowej. Skierowanie to można również otrzymać na miejscu w placówce Affidea od lekarzy specjalistów.

Wszelkie dodatkowe pytania można uzyskać pod numerem telefonu 22 44 11 111.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here