Po czym poznać najlepszą firmę sprzątającą?

172

Na rynku nie brakuje firm sprzątających – zwłaszcza w stolicy. Zamawianie sprzątania, przynajmniej na początku, wiąże się z oddaniem twojego mieszkania w ręce obcej osoby, nic więc dziwnego, że chcielibyśmy wiedzieć jak najwięcej o firmie i zatrudnianych w niej pracownikach. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, wybierając dostawcę usług sprzątających.

Wygodne zamówienia i elastyczność

W XXI wieku nowoczesny system zamówień to absolutna konieczność. Firma Pozamiatane.pl wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, budując prosty i krótki formularz online, dzięki któremu możesz zamówić sprzątanie czy mycie okien (Warszawa) w niecałą minutę. Ponad to ich usługi są bardzo elastyczne – to ty decydujesz jak długo specjalista powinien sprzątać twoje lokum, a on dostosuje swoje zadania do wyznaczonego czasu pracy.

Usługi dodatkowe – mycie okien – Warszawa

Usługi takie jak prasowanie, sprzątanie związane z obecnością zwierząt w mieszkaniu czy mycie okien (Warszawa) przez wiele firm traktowane są jako dodatkowe i przez to również dodatkowo płatne. Zamawiając usługi na Pozamiatane.pl, zostaniesz zapytany o konieczność wykonania takich usług, ale tylko po to, aby firma mogła zaproponować ci najlepszych specjalistów do tych zadań. Żadne dodatkowe opłaty nie są pobierane.

Możliwość poznania i wyboru sprzątacza

Najlepsze firmy sprzątające oferują klientom możliwość zapoznania się z profilem swoich ekspertów i wyboru odpowiedniego sprzątacza. Na Pozamiatane.pl znajdziesz sylwetki wszystkich specjalistów opatrzone zdjęciami i opiniami innych klientów na temat jakości ich pracy. Dzięki temu sam wybierzesz, kto do ciebie przyjdzie i masz pewność, że nie jest to przypadkowa osoba.

Solidna rekrutacja pracowników

Pozamiatane.pl nie kryje, że prowadzi rygorystyczną rekrutację swoich specjalistów. Zanim kandydat zostanie zatrudniony musi wykazać się udokumentowaną historią pracy i niekaralnością. Bezpieczeństwo to priorytet dla najlepszych, stołecznych firm sprzątających.

Bezpieczne usługi

Z Pozamiatane.pl możesz zapomnieć o gotówce i martwieniu się o odliczoną kwotę dla specjalisty. Tutaj wszystkie płatności odbywają się online za pośrednictwem certyfikowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego systemów płatności – Elavon i Espago. Bezpieczne płatności to nie wszystko! Pozamiatane ubezpieczyło swoje usługi na kwotę jednego miliona złotych, dzięki czemu, w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia mienia nie musisz martwić się o nic.

SPONSOROWANE

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here