Festiwal Wiary i Życia

551

W Parafii Wniebowzięcia NMP w Bagnie w dniach od 25 września do 2 października, pod namiotem festiwalowym w Osolinie (po lewej stronie przy ul. Klasztornej w kier. Bagna, naprzeciwko ul. Tymiankowej, pole pomiędzy posesjami nr 5 i 15) odbędzie się Festiwal Wiary i Życia. Na niedzielę 25 września na godz. 16 zaplanowano koncert i występ Ireneusza Krosnego.

W poniedziałek, wtorek i środę w godz. 9 – 10:30 – spotkania dla szkół podstawowych.

Od poniedziałku do soboty w godz. od ok. 12 – Happeningi w poszczególnych wioskach (bez soboty), o godz. 19 – spotkanie główne (do ok. 21:15) (koncert + słowo).

Na niedzielę 2 października, na godz.11 zaplanowano uroczystą eucharystię, a od godz. 12.30 festyn. Impreza odbędzie się pod osobistym Patronatem J.E. Ks. Abpa Józefa Kupnego, Metropolity Wrocławskiego oraz Przełożonego Polskiej Prowincji Salwatorianów ks. Piotra Filasa SDS. W czasie  Misji Ewangelizacyjnych „Festiwalu Wiary i Życia” namiot festiwalowy stanie się Świątynią Jubileuszową, czyli zostanie zrównany z katedrami i bazylikami całego świata – w ostatni dzień Festiwalu, 2 października pojawi się w nim Papieska Brama Miłosierdzia. Festiwal będzie się odbywał pod patronatem NOWej gazety trzebnickiej.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here