Pomysł na aktywne wakacje: weekend w kajaku

443
Kajakami po akwenie w Zespole Pałacowo-Parkowym w Żmigrodzie

Przepiękne widoki, od jednego do kilku dni na wodzie i dużą dawkę pozytywnego zmęczenia oferują „wakacje w kajaku”. Zobacz jak zakończyć wakacyjny relaks.

Zarówno dla tych większych, jak i mniejszych miłośników niecodziennych przygód, spływ kajakowy może być nie lada gratką. Bowiem bez względu na to, czy chcemy płynąc sami, w parze czy większą grupą, pływając od kilku lat bądź dopiero zaczynając, kajaki są idealnym rozwiązaniem łączącym aktywność fizyczną z niepowtarzalną zabawą.

Dla tych, którzy wolą spróbować swoich sił nie wypływając zbyt daleko, Zespół Placówek Kultury w Żmigrodzie przygotował bardzo fajną ofertę w ramach zrealizowanego trzy lata temu projektu „Rozwinięcie oferty turystycznej Doliny Baryczy poprzez zakup i wykorzystanie sprzętu wodnego”. Celem operacji było wzbogacenie turystyki wodnej poprzez organizację spływów kajakowych po Dolinie Baryczy i udostępnianie sprzętu wodnego na terenie akwenu Zespołu Pałacowo-Parkowego. Zakupionych zostało 12 kajaków wraz z wiosłami, które w każdą pogodną sobotę i niedzielę dostępne są za darmo dla wszystkich chętnych w godzinach od 13.00 do 18.00. To doskonały pomysł dla rodziców, którzy chcą w dość nietuzinkowy sposób spędzić czas ze swoimi dziećmi. Zaznaczamy, że każde dziecko oraz dorosły otrzymuje kapok.

Czytaj na kolejnej stronie…

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here