Daniel Wellington – połączenie prostoty i elegancji

213

Obecnie w świecie mody zegarkowej można zauważyć równocześnie dwa sprzeczne trendy. Jeden to dążenie do umieszczenia w zegarkach jak największej ilości różnych gadżetów, a drugi wręcz odwrotny – maksymalne uproszczenie zegarka i przywrócenie mu wyłącznie funkcji czasomierza. Właśnie w ten drugi nurt wpisuje się marka Daniel Wellington.

Prostota i elegancja to dwie cechy charakteryzujące markę Daniel Wellington już od samego początku jej istnienia. Czasomierze tego producenta nie posiadają żadnych dodatkowych funkcji poza odmierzaniem czasu. Charakteryzują się bardzo prostymi tarczami w jasnych kolorach. Znaczniki czasu lub cyfry oraz wskazówki mają barwę złotą lub srebrną, podobnie jak koperta. Zegarki nie posiadają też żadnych dodatków ani ozdób, dzięki czemu ich wygląd jest prosty a zarazem bardzo uniwersalny.

daniel-wellington-sheffield-rose-36_med

 

Dodatkiem do prostych zegarków Daniela Wellingtona są różnorodne paski. Do każdego modelu można dobrać jeden z kilkunastu dostępnych w sklepie modeli. Jeśli chcemy uzyskać czasomierz pasujący na eleganckie przyjęcie najlepiej wybrać pasek skórzany. Jeśli wybieramy się do znajomych na luźne spotkanie lepiej będzie wyglądał zegarek z paskiem z tkaniny.

Daniel Wellington

 

Na początku pod marką Daniel Wellington pojawiały się wyłącznie męskie zegarki. Obecnie istnieje również damska linia tych czasomierzy. Warto jednak podkreślić, że nie różnią się one zbytnio od zegarków męskich. Jedyną zauważalną różnicą jest wielkość tarczy. Damskie modele podobnie jak męskie posiadają proste tarcze bez żadnych dodatkowych funkcji czy ozdób.

Daniel Wellington

 

Zegarki Daniel Wellington łączą w sobie prostotę i elegancją, ale to nie jedyne ich zalety. Poza wyglądem charakteryzuje je również doskonałej jakości mechanizm kwarcowy. Niemałą zaletą czasomierzy Daniel Wellington jest również ich niewygórowana cena, o czym można się przekonać odwiedzając sklep http://czaszegarkow.pl.
Poszukując zegarka dla siebie czy na prezent dla bliskiej osoby warto zastanowić się nad zakupem jednego z czasomierzy Daniela Wellingtona. Jest to dobry wybór przede wszystkim ze względu na dobrej jakości mechanizm, uniwersalny wygląd i przystępną cenę.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here