Skuteczne odchudzanie z dietetykiem

651

Latem wstępuje w nas nowa energia – porządkujemy, zmieniamy i zrzucamy ubrania na rzecz bikini. Przyglądamy się wtedy swojej figurze z większą uwagą i… najczęściej dochodzimy do wniosku, że warto nad nią popracować.

Warto udać się do specjalisty

Ludzie w zależności od wieku, potrzeb, trybu życia i przebytych chorób znacznie różnią się od siebie. Dieta każdego z nas powinna więc być dobrana indywidualnie do naszych potrzeb. Poszukiwanie niesprawdzonych informacji na forach internetowych niekoniecznie musi być dobrym pomysłem. Naszych oczekiwań nie spełnią gotowe, ogólnie dostępne kuracje, gdyż nawet te najpopularniejsze mogą być nieodpowiednie dla naszego organizmu. Odpowiedni jadłospis ułożyć może jedynie wykwalifikowany dietetyk, po przeprowadzonych dokładnych pomiarach oraz wywiadzie na temat dotychczasowego trybu życia. Dietetyk jest źródłem pewnej, fachowej i sprawdzonej wiedzy.

Więcej na następnej stronie…

4 KOMENTARZY

  1. Ja w sumie jestem zdania, że większość osób jest sama w stanie sobie poradzić z nadwagą. Dietetyk to taka ostateczność, ale jeżeli ktoś ma słomiany zapał i brakuje mu motywacji to niestety nie ma innego rozwiązania jak zaczerpnąć czyjejś pomocy.

  2. Tak, tylko to musi być dobry dietetyk. Teraz każdy a w zasadzie każda nagle stała się dietetyczką (jak Lewandowska) bez żadnego doświadczenia. Trzeba z tym coś zrobić, bo wiele ludzi potem rezygnuje z odchudzanie przez fałszywych dietetyków.

  3. Jestem zdania, że bez znajomości tematu jakim jest zdrowe odchudzanie oraz dietetyka, bardzo ciężko jest schudnąć samemu bez konsekwencji, np. efektu jojo. Myślę, że każda osoba chcąca schudnąć powinna zacząć od wizyty u lekarza lub dietetyka tylko po to, by zrobić podstawowe badania z krwi. Kiedyś miałam robione takie badania, dieta układana jest indywidualnie w zależności od stanu i kondycji organizmu. Do diety dołożyłam stosowanie zielonego jęczmienia, który jest bogaty w całą gamę witamin i minerałów. Można go stosować w formie proszku lub suplementu. Ja stosowałam dodatkowo (podkreślam że dodatkowo do diety) ten preparat https://byc-zdrowym.pl/greeen-barley-plus-spalacz-tluszczu-recenzja/ . Proces odchudzania jest żmudny i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Co nagle to po diable, jak to mówią 🙂 Nie warto męczyć organizmu i ryzykować złapanie jakieś choroby nieudaną dietą.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here