Skradziono samochód. Właściciel wyznaczył 3 tys.zł nagrody

1223
Pomiędzy 23 a 24 czerwca, z terenu strzeżonego parkingu pod zakładem napraw samochodowych przy ul. Siemianickiej w Obornikach Śl. skradziono bardzo charakterystyczny samochód.
Jest to nissan o wyglądzie pick-up`a, model Nissan Terrano D21 pickup 1987r. Kolor budy niebieski metalik,paka czarny mat. charakterystyczne dodatkowe orurowanie na pace. Paka nakryta blachą aluminiową ryflowaną, progi pod HI-Lifta, opony KUMHO KL71 35×12,5×15 felgi stalowe, mosty patrol, klatka bezpieczeństwa wewnętrzna, wyciągarka Dragon Winch, przerobione zderzaki, silnik V6 3.0 Nr rejestracyjny DTR 17236 Jak powiedział nam właściciel auta, w tej chwili sprawdzany jest monitoring.
– Samochód miał pojechać jesienią na Ukrainę, chcieliśmy nim zawieźć dary, przede wszystkim żywność na tereny, gdzie dotarła wojna. To auto było idealne do tego celu – mówił pan Łukasz i dodał, że za wskazania miejsca postoju samochodu lub osoby, która ukradła auto przewidziana jest nagroda w wysokości 3 tys. zł. Kontakt do właściciela tel 500765762.

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here