Kiedy można zbić szybę w samochodzie?

569

Lato w pełni, na dworze zrobiło się naprawdę upalnie. Nie wszyscy jednak mają na tyle wyobraźni, żeby nie zostawiać małych dzieci i zwierząt w samochodach. W jakich przypadkach można wybić szybę?

O tym, że podczas upałów nie wolno pozostawiać dzieci i zwierząt w nagrzanych samochodach alarmuje się za każdym razem, kiedy na dworze robi się gorąco. Mimo tego, co jakiś czas media podają, że pod marketem ktoś zostawił w aucie małe dziecko lub zwierzaka. Jak powinniśmy reagować w sytuacjach, kiedy zobaczymy w samochodzie osobę lub zwierzę potrzebujące pomocy.

O tym w jakiej sytuacji możemy wybić szybę w samochodzie, aby ratować dziecko lub psa przeczytacie w aktualnym wydaniu papierowym lub kupując e-wydanie tutaj.

 

Na portalach społecznościowych zdjęcia lub filmiki osób znęcających się nad zwierzętami bardzo szybko się rozprzestrzeniają, a internauci odszukują okrutnych właścicieli. Czy wam zdarzyło się zauważyć nieodpowiedzialnego właściciela? Zachęcamy do dyskusji na naszym forum internetowym i facebook-u.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here