50 medali w dwa weekendy

208
Karolia Pogoda - złoto, Klaudia Łobaczewska - srebro

Zawodnicy DKK Jinkaku Kansei doskonali zaprezentowali się w Krynicznie w IV Turnieju Karate o Puchar Gór Kocich, gdzie wywalczyli 29 medali, a już tydzień później zdobyli kolejnych 21 medali na turnieju w Siechnicach.

Jak mówi Dawid Graczyk, trener karateków z Kryniczna, po świetnym występie zawodników DKK Jinkaku Kansei w Krynicznie w IV Turnieju Karate o Puchar Gór Kocich, gdzie wywalczyli 29 medali, w kolejny weekend młodzi zawodnicy zaprezentowali się równie dobrze.

Maja Kopciuch zdobyła 3 złote medale

Ich udział w Turnieju Karate WKF w Siechnicach (11. 06.2016) zakończył się zdobyciem 21 medali – 9 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych.

Turniej miał rangę wojewódzką, uczestniczyło w nim ponad stu karateków z dolnośląskich klubów. Zawodnicy DKK Jinkaku Kansei zdominowali konkurencje kata, wygrywając większość kategorii. Udane były również starty w kumite – podsumowuje trener.