Przez Pęgów znowu wolniej

653

Już od ponad roku na trasie Oborniki Śl.- Wrocław pojawiają się kolejne utrudnienia. Jedne związane są z budową kanalizacji we Wrocławiu, z budową S5, z remontem mostu na Widawie, z budową mostku w Golędzinowie, a także z bieżącymi remontami drogi wojewódzkiej 342. Oczywiście, wszystkie remonty są prowadzone po to, aby później było lepiej, żeby drogi były równiejsze i bezpieczniejsze, jednak zanim to nastąpi kierowcy przeżywają gehennę.

Obecnie największe utrudnienia są w Pęgowie, gdzie budowany jest chodnik i remontowana droga.

O tym do kiedy potrwa remont przeczytasz w wydaniu papierowym lub kupując e-wydanie tutaj.

2 KOMENTARZY

  1. Droga kilka tygodni temu została zniszczona, wyfrezowana i dalej istnieje taki stan rzeczy – to skandal możliwy tylko w kraju bezprawia… Tłumaczenie że to się dzieje aby było lepiej to oznaka braku mocy włodarzy. W cywilizowanym kraju taki stan rzeczy jest nie do pomyślenia.

  2. Droga Uraz – Pęgów. Drogowcy w ciągu jednego tygodnia zerwali zniszczony półtorakilometrowy odcinek jezdni i w tym samym tygodniu położyli tam nowy asfalt. Można było? MOŻNA. – Fakt, że na początku i końcu tego nowego odcinka pozostawili niedoróbkę i od kilku tygodni ona (ta niedoróbka) spowalnia ruch, ale tak długi odcinek jezdni można było zrobić w ciągu tygodnia! I to jest istotne! Ci partacze (cieniasy), co robią w Pęgowie do kostek nie sięgają tym z odcinka Uraz – Pęgów. Wywalić ich – pozbawić zapłaty – poszukać takich, którym chce się pracować. A tak swoją drogą, czy ktoś wie ile jeszcze potrwają męczarnie tych partaczy – drogowców z Pęgowa i ile czasu będziemy skazani na tych „fachowców”?

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here