Remont Orlika w toku

128
Trwa naprawa nawierzchni na terenie trzebnickiego Orlika. W związku z remontem boisko piłkarskie na Orliku przy ul. Oleśnickiej jest nieczynne. Zakończenie remontu planowane jest na 4 maja bieżącego roku.
Przypomnijmy, że problemy z nawierzchnią pojawiały się przy obfitych deszczach. Według wytycznych zawartych w przetargu nawierzchnia z trawy syntetycznej zostanie jedynie wyremontowana, a nie całkowicie wymieniona.

4 KOMENTARZY

  1. firma Budmel wykonała orlika a teraz go „naprawia” ,czy w okresie gwarancji nie mogli tego zrobić?,ciekawe co będzie po ponownych obwitych opadach .

  2. Do powyżej komentujących. Trawy nie da się naprawić, ani też popsuć, to jest gotowy produkt, jak dywan czy wykładzina. Tam doszło wielokrotnego wybicia szamb ze starej poniemieckiej instalacji kanalizacyjno-deszczowej dużo pozwyżej poziomu boiska i zwyczajne zalanie cacłej murawy tym „gównem”. Rozmawiałem i z szefem firmy i z osobą opiekującą się obiektem i choćby była tam murawa ze złota wysadzana diamentami, to i tak by nie dała rady.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here